Зима надихає на нові досягнення

Aniri (@aniri_yar)

А ви помічали 🤔 , що саме у період сесії 📚 хочеться якомога більше займатися чим завгодно, але тільки не навчанням?

Тому я пропоную скласти список 📃 бажань на новий рік 📆 . Зараз найкращий час, щоб записати всі свої мрії 💭, адже наступний місяць 🗓 має бути не тільки релаксовим 😌 , але й в якійсь мірі, продуктивним 🤓 .
Тому, ділюсь власними порадами 💡 , які сформувалися з маленького, але все-таки власного досвіду.

Як скласти ідеальний план на рік?

(1) Напишіть все 📑 , чого душа забажає

Візьміть папір 📝 і напишіть все чого ви хочете досягнути в житті. Можливо ви давно мріяли зайнятися фотографією 📸 або нарешті вивчити англійську (скажу чесно, це impossible). Пишіть ✒️ все, що спаде на думку.

(2) Викресліть ❌ все зайве

А тепер, встановіть пріоритети 📊 і візьміть до уваги те, що рік не такий вже й великий. Тут буде важко, але доведеться це зробити.

(3) Будьте реалістом

Мріяти 💭 потрібно, але й розуміти свої можливості також не завадило б. Наприклад, я не можу записати у свій wish list 📃 навколосвітню подорож, адже розумію, що по-перше, я студентка і навчання у мене в пріоритеті 📊 . По-друге, ситуація з Covid-19, яка ніяк не хоче нас покинути, та грошові збереження 💸 , яких по-суті то й не має.
Отже, виходьте зі своєї зони комфорту, але сприймайте реальність.

(4) Уникайте фраз: мабуть, можливо, якщо вийде

Це відразу говорить про те, що можна на цій справі поставити хрест ❌ . Будьте завжди впевнені у своїх бажаннях 💭, а якщо розумієте, що відсоток виконання цієї чи іншої справи = 1, то навіть, не витрачайте чорнило ✒️ , бо саме малоймовірність успіху запрограмує вас на невдачу. Краще відкладіть цей пунк до кращих часів. Не вийде 📉 у цьому році, значить вдасться 📈 в наступному.

(5) Відокремте матеріальні бажання.

Круто планувати свої покупки!Кожного року я виділяю у своєму блокноті 🗒 місце на речі, які я хочу купити або ж отримати в подарунок 🎁 . Цей список 📃 може поповнюватися протягом року. Це допоможе вам уникнути незапланованих витрат та зрозуміти цінність всіх речей, адже в кінці року переглядаючи список із закресленими пунктами – це неймовірне почуття.

І пам’ятайте, що сесія 📚 зовсім скоро закінчить 😊 і ми зможемо зануритися у Різдвяну 🎄 та Новорічну казку ☃️ . Ну хіба це не прекрасно?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *