Зима надихає на нові досягнення

Aniri (@aniri_yar)

А ви помічали ? , що саме у період сесії ? хочеться якомога більше займатися чим завгодно, але тільки не навчанням?

Тому я пропоную скласти список ? бажань на новий рік ? . Зараз найкращий час, щоб записати всі свої мрії ?, адже наступний місяць ? має бути не тільки релаксовим ? , але й в якійсь мірі, продуктивним ? .
Тому, ділюсь власними порадами ? , які сформувалися з маленького, але все-таки власного досвіду.

Як скласти ідеальний план на рік?

(1) Напишіть все ? , чого душа забажає

Візьміть папір ? і напишіть все чого ви хочете досягнути в житті. Можливо ви давно мріяли зайнятися фотографією ? або нарешті вивчити англійську (скажу чесно, це impossible). Пишіть ✒️ все, що спаде на думку.

(2) Викресліть ❌ все зайве

А тепер, встановіть пріоритети ? і візьміть до уваги те, що рік не такий вже й великий. Тут буде важко, але доведеться це зробити.

(3) Будьте реалістом

Мріяти ? потрібно, але й розуміти свої можливості також не завадило б. Наприклад, я не можу записати у свій wish list ? навколосвітню подорож, адже розумію, що по-перше, я студентка і навчання у мене в пріоритеті ? . По-друге, ситуація з Covid-19, яка ніяк не хоче нас покинути, та грошові збереження ? , яких по-суті то й не має.
Отже, виходьте зі своєї зони комфорту, але сприймайте реальність.

(4) Уникайте фраз: мабуть, можливо, якщо вийде

Це відразу говорить про те, що можна на цій справі поставити хрест ❌ . Будьте завжди впевнені у своїх бажаннях ?, а якщо розумієте, що відсоток виконання цієї чи іншої справи = 1, то навіть, не витрачайте чорнило ✒️ , бо саме малоймовірність успіху запрограмує вас на невдачу. Краще відкладіть цей пунк до кращих часів. Не вийде ? у цьому році, значить вдасться ? в наступному.

(5) Відокремте матеріальні бажання.

Круто планувати свої покупки!Кожного року я виділяю у своєму блокноті ? місце на речі, які я хочу купити або ж отримати в подарунок ? . Цей список ? може поповнюватися протягом року. Це допоможе вам уникнути незапланованих витрат та зрозуміти цінність всіх речей, адже в кінці року переглядаючи список із закресленими пунктами – це неймовірне почуття.

І пам’ятайте, що сесія ? зовсім скоро закінчить ? і ми зможемо зануритися у Різдвяну ? та Новорічну казку ☃️ . Ну хіба це не прекрасно?