Змішані відчуття

Aniri (@aniri_yar)

Усім привіт! За минулий тиждень, які тільки почуття не вирували в мені: від шаленості, захвату до розпачу, смутку та постійних спогадів про дитинство. Життя дуже швидкоплинне, шкода, що ми це розуміємо лише тоді, коли певний період життя завершується, як випуск зі школи/університету, переїзд в інше місто/країну або втрата дуже близької людини. Саме в ці моменти спливає минуле й, ніби, намагається затягнути в часову прірву й не дати ніякого шансу зачепитися за теперішнє й цінувати сьогоденне, адже, колись воно теж перевтілеться лише на спогад. Моя промова оповита загадками, тому перейдемо безпосередньо до огляду подій за тиждень.

05.06.21
День міста
Було прикольно подивитися на те, які саме заходи будуть в Острозі. Для мене це була чергова можливість закарбувати всі моменти в кадрах. Обожнюю фотографувати незнайомих людей, які, навіть, не запідозрюють про зйомку. Можна помітити досить цікаве в таких фото — це природність і щирість. Жодна ретельно обміркована фотосесія не зможе протистояти таким фото. Що з цього вийшло можна побачити на кадрах, які я прикріпила до посту, вибрала всього декілька, бо інакше текст був би тут зайвим.

08.06.21
Відеоалфавіт студента Острозької академії
Нарешті, видно, перші роботи команди StayStuDent. Однією з таких став відеоалфавіт, над яким ми почали працювати ще дуже задовго й цікавим є той факт, що я зневірена у власних силах та в реалізацію ідей для відео, під численними вмовляння подруг, що все, можливо, йду з ними до ректора, де ми розповідаємо про проєкт, на, що дістаємо схвальне рішення. Ці відчуття не передати, я була over the moon (з англ.- на сьомому небі від щастя). Ось так, по-суті, зародилася віра в створення команди StayStuDent та реалізацію безліч відео про життя спуддеїв академії. Щоби переглянути наші відеороботи достатньо знайти нас за ніком в Instagram або YouTube. Будемо вдячні за перегляди та вподобайки і staystudent.

11.06.21
День вийшов неоднозначним.
Були дивні, змішані відчуття. З початку задоволення від своєї роботи за ранок, потім шокуючі новини, сльози, спроба взяти себе в руки й зустріч із подругами та пляшка сітро (з білоруської — ситро) з порцією улюбленого мангового морозива. У цей день трапився кумедний випадок, мене попросили прибрати пляшку пива, адже розпиття алкогольних напоїв заборонено в публічних місцях. На що мені довелося повернути пляшку, де на етикетці виднівся надпис «Сітро». Колись я так підколювала подругу, бо вона купувала це сітро і всі знайомі, яких ми зустрічали дивувалися, що людина, яка ніколи не купує пиво тримає його в руках. Тоді вона дратувалася на ці фрази, а тепер я зрозуміла, що цьому сітро обов’язково потрібен ребрендинг.

12.06.21
Інколи плани залишаються планами
Домовилася пофоткати людину. Як наслідок вона збиралася понад 2 години, а камера виявилася розрядженою. C’est la vie (з франц. — таке життя) сказала я, потрібно все перевіряти сказала вона. Ось так і живемо. Це був єдиний раз, коли я щось не перевірила й не взяла із собою зарядний пристрій. Решту частину дня я пила фраппе й ми готувалися до іспиту з французької. Швидше, просто гомоніли на цій романтичній і милозвучній мові.

На цьому все, наступного тижня 2 екзамени, тому очікуєте на постик:) Be yourself and StayStudent (з англ. — Будьте собою й залишайтеся студентом)!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *