Записки Анирі

Aniri (@aniri_yar)

Привіт знову! Відразу скажу я не буду жалітися на сесію, бо цього разу її складати набагато легше. По-третє — це Вам не вперше.

Минулого разу обіцяла написати свою думку щодо рамок вроди в сьогоденні. Я не розумію, як жінка, яка стільки років боролася за право голосу, добровільно забирає право на власну красу. Зникає унікальність, на жаль, не розумію як? Чому? От просто поясніть, хіба обов’язково всім мати пухлі губи та ідеально маленький ніс? Найстрашніше це те, що надивившись такого контенту в insta, багато нефільтруючі інформацію, з’являється думка — а що зі мною не так? Якщо вже кожна, щось у собі змінила, отже, я теж мушу. Переглянула «Думки Вголос» Валентини Войтенко, вона має рацію, ми унікальні і в цьому наша врода. Зазвичай, усі ми прагнемо ідеальності, але секрет простий — її просто немає. От і все. Найзабавніше це те, що нам подобаються ті риси в людях, від яких часто вони мають намір позбутися. Я, наприклад, обожнюю ластовиння, одна з моїх подруг сказала, що ненавидить їх на своєму обличчі. Хоча, як на мене, їй вони до лиця. Я, наприклад, маю синці під очима, але не на ношу консилер за можливості. Колись почула від блогерки, що їй синці під очима подобаються й що це зараз модно. Ось кровообіг бажань: я хочу бути такою, як та, яка хоче бути такою, як інша і т. ін. Парадокс? Чи не так? Я подобаюсь собі з косметикою та без.

Щодо книги «Визначні роки». Раджу прочитати, вона якраз націлена для студентів. Для тих, хто так само обожнює психологію, як я, обов’язково має сподобатися. Не хочу переказувати все, але книга руйнує сучасний стереотип, що після 30 починається молодість і я все встигну. Ні, там не будуть розповідати, що 30 років — це старість, швидше вказують на помилки, які часто припускає молодь, та які можуть змінити ваше життя не в кращий бік. Книга доволі цікава, кожна думка автора обґрунтована фактами, власними спостереженнями в ролі психолога та різними дослідженнями. Це не книга, де кажуть, що все у ваших руках упродовж 200 сторінок. Тут розповідається, що інколи не так то і просто дійти до мрії, тому що це реальність, а не казка. Ми інколи не знаємо, як вчинити, що обрати, щось відтягуємо. Як із цього виплутатися? Усе просто — відповідь у книжці)

Нічого так і не розповіла про себе, але виконала обіцянку-цяцянку) Сесія складається, Новий рік починається.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *