Як собі долю начарувати?

Aniri (@aniri_yar)

Привіт 🖑 , мене вже давненько не було, але я постійно думала 💭 про що написати 📝 . Не хочеться писати дурниці або лити воду. Вже настає прекрасна пора і це не Різдво 🎄 , а сесія 📚 .

📍 Під час дедлайнів, екзаменів студенти частенько задумуються над тим, чи правильно це, вчити всі предмети? Як знайти баланс між навчанням 📖, роботою 💼 та хобі ☺️ ? Інколи, здається, що неможливо все це поєднати і тут головне не впадати у відчай та розставити пріоритети.

📍 Моє відношення до навчання змінюється з кожним роком. У школі, для мене було важливим отримати високу оцінку 😊 і це не були перегони 🏃 , де потрібно було зібрати якомога більше 12 балів. Для мене це було доказом моєї плідної праці, але під кінець десятого класу, я вже зрозуміла, що 21 предмет неможливо знати на всі 100%.

📍 Не дарма ж вчителі, викладачі є професіоналами в одній сфері 💼 і ви ніколи не зустрінете професора, який може викладати декілька предметів 📚 із зовсім різних напрямів. Тому, хочеться якомога більше знань 💭 , не оцінок, а навичок з якими можна сміливо йти в майбутнє та досягати вершин 🗻 . Я знаю багатьох людей, які мають низькі бали, але я розумію, що відмінником по життю є саме вони, адже заздалегідь зрозуміли чого хочуть досягнути від життя і стрімко розвиваються в певній сфері.

📍 Завданням мого посту є розірвати стереотипи пострадянського простору, які нам нав’язує суспільство, а саме віра в те, що якщо в тебе 91 з усіх предметів, то ти досягнеш успіху і без роботи точно не залишишся.

📍 Мені подобається, що у сучасному суспільстві важливим фактором не є сам диплом 🗂 , а виконання певної роботи. Роботодавцеві потрібні результати, а не багато обіцяючі сертифікати 🗃 . Коротко кажучи, Ви маєте захистити свій диплом ще раз на співбесіді і вже не доповідями, а діями. Отримавши певне завдання, показати відмінний результат.

📍 Навіщо я про це все розповідаю? Розповідаю, бо майже 80% людей 👧 👨 👦 👩 працюють не по своїй спеціальності. Та ви й самі про все це прекрасно знаєте. Я за університет, бо саме тут закладається фундамент ваших знань, ви навчаєтесь бути самостійним, маєте більше обов’язків, отримуєте розуміння як працювати в команді та маєте можливість покреативити 💥 на повну.

📍Я просто закликаю не зациклюватися на одному навчанні 📚 ! Спілкуйтеся з друзями, створюйте проекти 📑 не пов’язані з університетом, розширюйте коло своїх знайомих, проходьте онлайн курси 💻 і не звертайте уваги на людей, які критикують ваші починання, просто згадайте Стівена Спілберга, Богдана Ступку, яким також казали, що не вийде. Але вони ж починали свою кар’єру з банального хобі!

Тому не переймайтесь за оцінки та перездачі, не потрібно боятися зробити помилку в тесті 📃 чи не правильно відповісти на екзамені, головне не проґавити цінну інформацію 💡 , яка може допомогти вам у майбутньому. Хочу побажати нам всім сну 🌜 , терпіння та іспити на всі 100 балів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *