Як не зійти з розуму в шаленому ритмі життя

Aniri (@aniri_yar)

Привіт усім! Бувають такі дні, коли все йде проти Вас. Не люблю жалітися на життя, але інколи, як би ти не намагалася бути на позитиві, в один чудовий момент усі, немовби змовившись, вирішують добряче попсувати тобі нерви.
Тут головне не впадати у відчай, а зібрати всі сили і зберігати спокій, навіть коли кишить робота і здається, що ти не встигнеш.
Тому я вирішила записати декілька правил “Як не зійти з розуму ? ?”, хоча я впевнена, що кожен з вас їх знає, але саме в такі моменти всі правила летять кудись в прірву далеко-далеко. Отож, розпочнімо.

1) Знайдіть людину, яка Вас зрозуміє.

Це просто НЕ РЕАЛЬНО постійно бути оптимістом і якщо Вам хочеться поскиглити, поплакати, то поскигліть та поплачте. Всі ми люди, а не роботи, тому проявляти свої почуття потрібно, але як то кажуть – у потрібному місці та в потрібний час. В іншому випадку, в один момент та остання крапля долетить в чашу Вашого терпіння ви вже не зможете себе контролювати і просто вильєте все, що у вас накопилося на інших.
У мене з подругами є така фішка “Я зараз понию, а ти просто послухай”. В англійському сленгу є така фраза “Rain on me”, що означає – давай, я готова побути твоєю жилеткою, поплач.
З ким ділитися з вашими переживаннями – це вже діло особисте. Для когось це мама або сестра, це може бути подруга або листок паперу з олівцем, ваш щоденник або звичайні нотатки в телефоні.

2) Поставте пріоритети.

Коли ми маємо багато справ, нам дуже важко зрозуміти з чого почати і як встигнути здати усі дедлайни. Для цього кожного року я розробляю список пріоритетів. Він може бути загальним, як от: 1 місце – сім’я, 2 місце – навчання і т.д, або конкретним в якійсь сфері. У моєму випадку, так як я навчаюсь на РГМ, то на першому місці в мене завжди будуть мови і предмети, які безпосередньо пов’язані з ними, а вже далі все інше. Здається дурниці, але під час сесії – це дуже допомагає.

3) Роль усмішки у світі.

Хочеш отримати – подаруй. Мій особистий лайфхак. Коли я хочу, щоб у всіх був гарний настрій, я просто створюю його. Ні, не за допомогою чарівної палички, а за допомогою усмішки та копліменту. Це ж так круто бачити як люди, немов би, перероджуються і замість смутку ти бачиш блиск та радість у їхніх очах. Навіть є така притча, що одна людина зіпсувавши настрій іншій зіпсує його багатьом, адже смутна людина , засмутить іншу і так і продовжиться така от ланцюгова реакція. Але ця схема, може працювати і навпаки.
+ Люди, які точать на Вас зуб, точно будуть здивовані, коли на їхню отруту ви відповідає добром, а не діяти за їхньою методикою.

4) Day off

У складному ритмі життя потрібно знаходити час на себе, коли Ви просто можете полінуватися. Хоча б один день в тиждень, півдня або ж вечір, щоб просто відпочити. І Ви можете робити все, що ваша душа забажає. Від банального перегляду фільму та сну до гри на фортепіано та зняття ролику в тіктоці. Відпочинок потрібен кожному, хоча б тому, що саме в цей час ви можете зупинитись і розпланувати ваші подальші дії, усвідомити, що Ви робите і навіщо.

Порад тільки 4, бо четвірка – це моє одне з моїх улюблених цифр, та й хочеться зруйнувати стереотипи про типові списки топ 5, 10, 15, 100.

І пам’ятайте, що Ви – це особистість та творець вашої життєвої історії! Ваша доля, як би це банально не звучало, у ваших руках. Слухати критику потрібно, але якщо об’єктивно вона не є об’єктивною ? , то тут точно все очевидно і це я не про тавтологічну помилку розповідаю. Псувати Вам настрій чи ні? Певною мірою залежить саме від вас.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *