Як написати модуль і не втратити голову

Оленка (@olenka_strrr)

Привіт, на зв’язку юна філологиня Оленка ?‍♀️ Скажу вам відверто – останні тижні були справді пекельними ? Сесія підкралась непомітно, але що ж робити. Працюємо на повну, бо фініш вже видніється!

За той час, поки мене не було у блозі, я встигла написати чимало модулів та есеїв. Тож, поділюсь з вами своїми порадами з підготовки до таких важливих тестів (і відкритої, і закритої форми):

? заспокойтесь. Це найперше і найважливіше. Кінець світу не настане, якщо ви напишете не на максимум. Варто усвідомити, що тест – це лише чергові запитання, на які ви маєте дати відповідь. Один викладач перед важким модулем радив нам виспатись, поїсти шоколаду (або те, що стимулює ваш мозок та приносить радість) і думати про хороше. Я думаю, ці поради стануть у нагоді і вам. До речі, окрему подяку хочеться висловити викладачу, який кодовими словами до тесту робить фразу vsebudesuper і тому подібні. Це розряджає таку хвилюючу атмосферу.

? перед смертю не надишешся. Таку фразу казав мені вчитель історії, і я частково з нею погоджуюсь. Якщо ви раптом нічого не вчили весь час, то і за 30 хвилин до заняття ви навряд що запам’ятаєте (може ви і зможете, то тоді welcome), але я вже точно нічого путнього не дізнаюсь. А от за день до модуля, то ласкаво просимо. Це вам мій особистий лайфхак: покладіть записи/книжку/вірші собі під подушку, коли лягатимете спати. Не знаю як, але мені це завжди допомогає ?

? руки – ваш помічник. Якщо ви такий самий візуал, як і я, то ловіть пораду. Найголовніші деталі чи правила виписуйте на окремому аркуші. Ні для кого не секрет, що писанина допомагає запам’ятовуванню. Й до того ж, ці записочки чудово розмістяться під подушкою з минулого лайфхаку.

? пишіть порціями. Ця порада для есе. Не відкладайте все на останній день, коли реченець (український deadline) вже спливає. Краще писати декілька днів: ви зможете якісніше вичитати помилки і скористатись моєю порадою. Так от, спочатку напишіть заготовки (розпишіть декілька речень на думку, наведіть приклади). Тоді, у час найвищого натхнення, ви зможете розписати свою ідею вже детально.

Сподіваюсь, що ці поради десь вам та й допоможуть. Взагалі, залишайте сум десь у минулому, бо на нас чекають вихідні ? Присвятіть їх собі та вдихніть весняне повітря під час прогулянки. Якщо у вас і є якісь проблеми, то вони точно стануть другорядними.
Також вітаю всіх, хто святкує, з прийдешніми великодніми святами ?

Мийте руки з милом (це важливо) і пам’ятайте, що ви дуже кльові. До зустрічі! ❤️

Один коментар

1. Додам – ​​пишіть друзям частіше, щоб тренувати навички письменства на по стоянці??