Відновлення прийому заявок на пост Голови Братства спудеїв

З 24-го вересня відновлюється подача заявок на пост Голови Братства спудеїв. Зробити це можна шляхом надсилання необхідних документів на email Голови виборчої комісії: valerii.myronchuk@oa.edu.ua.

Після заповнення заявки Вам на пошту прийде архів з документами для реєстрації Вашої кандидатури: зразок заяви про подання кандидатури. Також для реєстрації потрібно подати довідку про середній бал за минулий семестр, друкований та електронний примірник програми кандидата.

  • Підготовлені документи можна передати Виборчій комісії особисто, або надіслати відскановані варіанти на пошту, з якої прийдуть зразки до 17:00 1-го жовтня 2020 року.
  • Передвиборчу агітацію можна розпочинати наступного дня після прийняття виборчою комісією рішення про реєстрацію кандидата.
  • Передвиборча агітація завершується за 1 день до проведення голосування. Доба до проведення голосування оголошується днем тиші.
  • За два дні до виборів будуть проведені дебати (інструкція дебатів додається).
  • Кожен зареєстрований кандидат має право подати свого представника у виборчу та дільничі комісії.
  • Члени виборчої комісії зобов’язуються утриматись від агітації та публічної оцінки зареєстрованих кандидатів.
  • У випадку, якщо станом на день виборів м. Острог буде перебувати у зеленій зоні, то вибори відбудуться офлайн. В усіх інших випадках відбудуться онлайн вибори. Рішення про формат виборів буде прийнято виборчою комісією.

За порушення правил участі у виборах кандидати можуть бути відсторонені вмотивованим рішенням виборчої комісії.

Оновлене положення про вибори можете переглянути за посиланням.

Один коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *