“Веселе Життя” Лапки тут не просто так

Мар’яна (@g1rlmar)

Привіт, мої вірні читачі! Я у відчаї. Зараз розповім чому. Я тільки почала звикати до студентського життя. У мене з’явилися круті знайомі, які в майбутньому можуть стати моїми найкращими друзями. Але нас відправили на карантин. Острог з 19 жовтня в червоній зоні. Відчуття, що у мене нахабно і грубо забирають студентське життя. Бо комусь було недостатньо того, що й типового випускного у мене не було. Я навіть не зрозуміла, як закінчила школу. Прийшла у вестибюль, забрала атестат і медальку – ось і вся церемонія. А я мріяла про зовсім інакше ?
Тому наступного разу напишу Вам про випускний своєї мрії, який так і не відбувся. ЦІКАВО ВАМ ПОЧИТАТИ, ПРО ЩО Я МРІЯЛА ДЕКІЛЬКА МІСЯЦІВ ТОМУ? Бо мені, чесно, дуже!

А зараз продовжу трохи сумувати. Є на це, як мінімум, 3 причини:
1. Надворі дощить) і дужеее хмарнооо
2. Зібрала всі речі в гуртожитку, який вже став для мене домом, і попрощалась зі всіма.


3. З понеділка дистанційне навчання. Бажаю всім і собі сил для того, щоб це пережити. Бо буде оver важко.

Чому я думаю, що буде нелегко?
Бо від ноутбука цілими днями відходити не буду. Мої очі просто горітимуть від болі. Я це вже передбачаю. І як такого руху в моєму житті теж не буде. Бо навіть банально 10 хв, які я витрачала на те, щоб дійти до універу і навпаки, тепер неактуальні. Все моє життя поки буде в одній кімнаті. Боюсь, що знову моє бажання щось робити зникне.

Але так само я знаю, що можу змінити цю сумну ситуацію з дистанційним навчанням.
Я ПРЕКРАСНО РОЗУМІЮ, ЩО МОЄ ЖИТТЯ В МОЇХ РУКАХ.

Урочисто присягаюсь, що буду балансувати усі сфери свого життя в період карантину. Наприклад, буду щовечора чи щоранку ходити гуляти в сторону лісу і дихати свіжим повітрям. Виділю час на навчання і на відпочинок. Постараюсь не зависати довго в Інстаґрамі. Зустрінусь зі старими друзями. Додивлюсь серіал. Почну читати книгу, яку хотіла мати з початку 2020 року. Пектиму пироги і їстиму мамині салати…

P.S. Третя Порада:
Якщо ви, як і я, йдете на карантин, то напишіть список справ, що маєте зробити. Коли я приїду додому, то перше, що зроблю, – напишу цей to do list. Не втрачайте в себе віру і шукайте радість в кожному моменті.
Пам’ятайте, що все, що робиться, то на краще! ? ❤️ Навіть, коли здається, що ні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *