У чому сенс життя?

Aniri (@aniri_yar)

Привіт, давненько я не ділилася з Вами.
Цього місяця 🗓 мені просто хотілося дати вам відпочити 🏝 і насолодитися Різдвяними 🌠 святами. Надіюсь, ви повні сил та енергії 😎 , адже скоро починається навчання 📚 .
✒️
Чесно кажучи, цей пост я переписувала безліч разів 📃 , бо не знала чи потрібно охоплювати негативні моменти 🙁 і бути відкритою 🤗 до кінця, чи краще вказувати та концентруватися тільки на позитиві 🤔 ?
✒️
Тому я вирішила зайняти нейтральну 😐 позицію. Не можу заперечити той факт, що цей місяць 🗓 був наповнений як незабутніми моментами 💭 та враженнями, так і негативними 🙁 новинами, яких було безліч і кожного разу саме вони не давали мені ніякої можливості сконцентруватися на роботі 🤓 та навчанні. Буває так, що потрібно визнати, що чорне є чорним і не може аж ніяк претендувати на біле. Потрібно дозволяти собі поплакати 😭 та посумувати 😔 , бо інакше всі негативні емоції заведуть вас у глухий кут.
✒️
А тепер про позитив 😊 . Вчора ходила з подругою на мультфільм “Душа”. Рекомендую, він доволі легкий, але підіймає серйозну тему – тему сенсу життя. Заінтриговую 😉 на перегляд 📼 . Сценаристи 📽 тонко підійшли до цього питання ❔ і дуже влучно його розкрили.
✒️
Ми так часто захоплюємося ідеями 💭 , поринаємо в рутину 🕞 , що не помічаємо головного – життя. Інколи робимо справи 📚 в яких не має ніякого сенсу, які зовсім не приносять жодного задоволення 🙁 . І саме в цей момент потрібно просто зупинитися і озирнутися довкола і зрозуміти, що все прекрасне та казкове зовсім поруч. Воно ніколи не стоїть за численними марафонами, списками завдань 📃 та досягнення мільйонів цілей за життя. Жити – це означає насолоджуватися кожним моментом 😊 , проживати його по-справжньому. Хочеться, щоб у шаленому ритмі життя ми не забували про це.
✒️
Моя настанова на новий семестр: зробіть його незабутнім (у хорошому сенсі) та відкинувши всі турботу, по-справжньому будьте щасливими 😊 .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *