У чому сенс життя?

Aniri (@aniri_yar)

Привіт, давненько я не ділилася з Вами.
Цього місяця ? мені просто хотілося дати вам відпочити ? і насолодитися Різдвяними ? святами. Надіюсь, ви повні сил та енергії ? , адже скоро починається навчання ? .
✒️
Чесно кажучи, цей пост я переписувала безліч разів ? , бо не знала чи потрібно охоплювати негативні моменти ? і бути відкритою ? до кінця, чи краще вказувати та концентруватися тільки на позитиві ? ?
✒️
Тому я вирішила зайняти нейтральну ? позицію. Не можу заперечити той факт, що цей місяць ? був наповнений як незабутніми моментами ? та враженнями, так і негативними ? новинами, яких було безліч і кожного разу саме вони не давали мені ніякої можливості сконцентруватися на роботі ? та навчанні. Буває так, що потрібно визнати, що чорне є чорним і не може аж ніяк претендувати на біле. Потрібно дозволяти собі поплакати ? та посумувати ? , бо інакше всі негативні емоції заведуть вас у глухий кут.
✒️
А тепер про позитив ? . Вчора ходила з подругою на мультфільм “Душа”. Рекомендую, він доволі легкий, але підіймає серйозну тему – тему сенсу життя. Заінтриговую ? на перегляд ? . Сценаристи ? тонко підійшли до цього питання ❔ і дуже влучно його розкрили.
✒️
Ми так часто захоплюємося ідеями ? , поринаємо в рутину ? , що не помічаємо головного – життя. Інколи робимо справи ? в яких не має ніякого сенсу, які зовсім не приносять жодного задоволення ? . І саме в цей момент потрібно просто зупинитися і озирнутися довкола і зрозуміти, що все прекрасне та казкове зовсім поруч. Воно ніколи не стоїть за численними марафонами, списками завдань ? та досягнення мільйонів цілей за життя. Жити – це означає насолоджуватися кожним моментом ? , проживати його по-справжньому. Хочеться, щоб у шаленому ритмі життя ми не забували про це.
✒️
Моя настанова на новий семестр: зробіть його незабутнім (у хорошому сенсі) та відкинувши всі турботу, по-справжньому будьте щасливими ? .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *