Трохи підбадьорюю і Вас, і себе!

Мар’яна (@g1rlmar)

Зараз нікому не є легко. Особливо, нам, студентам ОА, у яких і сесія, і навчання разом. Через це усім, мені зокрема, хочеться опустити руки і нічого не робити. А навчання під Новий рік залишається дуже багато. Матеріалу, який треба опрацювати і вивчити, теж немало є.

Та ми це зробимо! Вивчимо, здамо і будемо трішки вільними. Я дуже чекаю цього часу, коли всіх обійму, як приїду додому; коли буду разом із сім’єю вдома. Вірю, що січень пройде добре і що цей місяць змінить моє життя в кращу сторону!

А зараз грудень – місяць важкого періоду і мого дня народження. Мені треба змусити себе попрацювати на славу, щоб потім я сказала, що зробила все, що могла. Досі я не знаю, до якого числа я вчуся. Знаю лише, що в мене ще ні один предмет не закритий. Це не дуже обнадіює. Але нічого, я справлюся і Ви теж!

Кожен з нас переживає свої проблеми, які не треба порівнювати з проблемами когось іншого. Просто вирішуймо проблеми і живімо, як тільки можемо! А якщо не можемо так, то шукаймо підтримки в близьких людей – найкраще в батьків, бо вони ті, які завжди доможуть навіть просто словами ❤️

Отже, варто підсумувати ?:
Ми сильні, у нас все вийде. Має вийти!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *