Святковий Привіт Усім Студентам!

Мар’яна (@g1rlmar)

Вітаю Вас з Міжнародним днем студентів, який відзначається 17 листопада, тобто сьогодні ?

Цього року я буду вперше офіційно святкувати його онлайн з чашкою чаю. Бо з 16 листопада по 31 грудня в Академії запровадили карантин. Я не здивована, тому що, на жаль, статистика хворих не радує. Але більше не хочу говорити про погане, тому краще послухайте про хороше від мене – СТУДЕНТКИ МІЖНАРОДНИЦІ. (пишу Вам і усміхаюсь)

Тепер я знаю точно, що ми – студнети – найпрацьовитіші люди на цій планеті. От чесно! Готуємось щодня до практичних. Пишемо реферати і курсові роботи, для яких треба довго збирати інформацію. Уточнюю, актуальну інформацію! Бо ж якщо це буде щось старе, то викладачу не сподобається. Ми намагаємося встигати все. Ми витримуємо дистанційне навчання, коли треба від ранку до вечора сидіти за екраном ноутбука чи комп’ютера. Ми весь час на зв’язку, бо дедлайни не чекають ? ? . Ми сильні і витривалі, бо коли усі вже вдома полягали спати, то ми сидимо і ще вчимось, і ще шукаємо актуальний матеріал. Крім навчання, ми ще й про саморозвитк не забуваємо: англійську мову штудіюємо, додаткові книги читаємо і
спортом намагаємося хоча б потрохи займатись. Ми відчайдушні, бо ще й не завжди цінуємо своє здоров’я. Але цю відчайдушність краще зменшити, бо здоров’я в Україні варто берегти з юних літ і піклуватися про нього щодня. Вітаміни пити, овочі і фрукти їсти, руханку вранці робити і мінімум 10-20 хвилин гуляти надворі і дихати свіжим повітрям, що корисно для мозку. Це найелементарніше, що ми з Вами можемо зробити:) Бережіть себе, своє здоров’я і свої нерви в час пандемії і не тільки!

З такого маленького привітання я плавно перейшла на поради ? (я в своєму репертуарі ? )Може, тому я це зробила, що сама стараюсь виконувати ці свої рекомендації. Бо, якщо чесно, то мені досить важко на дистанційному. Знаю, що не я одна така. Постійне сидіння на одному місці втомлює. Я не відчуваю, що рухаюсь вперед. Ритм життя і режим дня збився. А це варто змінювати!

Гарного вечора!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *