СТУДЕНТИ, З НАШИМ ДНЕМ !!!

Мар’яна (@g1rlmar)

Привіт, спудеї Острозької академії!
У цей день я хочу побажати Вам, щонайперше, здоров’я, щастя, впевненості. Нехай кожна Ваша сесія проходить легко і з маленькою кількістю витрачених нервів ?

Вирішила поділитися з Вами п’ятьма простими правилами для ефективного навчання, якими сама стараюсь користуватися!

1. Після кожних 25 хв роботи (або по відчуттю) має бути 5-хвилинна перерва.
Під час цієї перерви можна попити чаю, поговорити з рідними чи друзями, зробити щось приємне для себе. Не ігноруйте цю активність.

2. Не варто вчитися в ліжку. В ліжку треба лише спати!

Щоб створити атмосферу навчання класно займатися десь не вдома, а, наприклад, в пустій аудиторії, в бібліотеці, в кав’ярні.

Але що ж робити тим, хто вчиться вдома?
Найпростіше, що можна зробити, це поставити стіл так, щоб можна було сидіти спиною до ліжка. І важливий момент: коли ви працюєте увечері і у Вас включена настільна лампа, то навіть роблячи перерву виключайте лампу. Ви і світло збережете, і мозок зрозуміє, що Ви відпочиваєте.

3. Коли запам’ятовуєте інформацію, то варто собі ставити запитання, тобто тестувати себе. Прочитали щось, що треба вивчити, і потім зразу опитуйте себе. Або ж поясніть цей матеріал іншим. Так Ви краще запам’ятаєте ?

4. Якщо Вам важко зрозуміти щось, то не бійтеся попросити допомоги у виклачада чи одногрупників. Це нормально. Так можна робити. Бо перше, що Ви робите в університеті, це навчаєтеся комунікувати з кимось.

5. Нормально спіть і висипайтеся. Сон – це класно і корисно. Коли Ви спите, то Ви вже відпочиваєте й заряджаєтеся енергією.

Вірю, що Вам ці правила сподобаються!

Гарного вечора, студенти ? ?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *