Стане легше

Регіна (@fieldlilac)

Привітики!
Ось і підходить до завершення семестр, у п’ятницю, 24-го грудня в мене дві останні пари, а потім – довгоочікувані канікули!

А рік тому в цей час я вперше у своєму житті складала сесію. І це було неймовірно складно. Аж згадувати неприємно. Я дуже хвилювалась і сиділа цілими днями над книжками. Без перебільшень. А зараз все не так страшно.
Коли мені у першому семестрі казали, що потім буде легше, я, чесно кажучи, не вірила цьому. Чому має бути легше, якщо роботи стає більше? Далі будуть курсові, практика і ще купа всього. Яким чином це полегшує навчання? Але виявилось, що це справді так. То як це працює?

Скажемо так, адаптація – це дуже класна і дієва штука. Якщо на першому курсі я була невпевненою в своїх силах дівчинкою, яка геть вилазила із шкіри через навчання, бо всім треба було довести, що вона щось може, то зараз я ставлюсь до цього набагато спокійніше. Брехати не буду, я все ще невпевнена в собі дівчинка) Але впродовж минулого року я побачила свої ліміти і темп праці, і тепер, спираючись на це, вчитись легше. Я вже знаю, що перед екзаменом чи модулем мені не обов’язково наново все перечитувати, щось та й відкладається в мене в пам’яті. І на практичних я іноді можу поімпровізувати. І краще поспати, ніж намагатись вивчити те, що легше буде вчити вранці. І від одного поганого балу кінця світу не настане.

Мабуть, в мене ще трохи змінились пріоритети і тепер я більше дбаю про своє здоров’я, як фізичне, так і ментальне. Особливо ментальне. Добре, що в цього семестру такі результати. Добре, що далі буде легше.

Сподіваюсь, ваш грудень минає приємно. Не забувайте дбати про себе і гарно відсвяткуйте Новий рік! До зустрічі ✨

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *