[спудею на замітку]

Яніна (@yanina_r.k)

1 курс МВ майже ☑️
За цей період урізноманітнила домашню бібліотеку літературою з міжнародних відносин.
– Написала план-проспект майбутньої наукової роботи на тему зовнішньої політики США в близькосхідному регіоні за президенства Барака Обами.
– І так, уже доводилося відповідати на запитання: “Для чого жінці це взагалі потрібно?”
Впевнена, що найцікавіше лише попереду).
Зважаючи на те, що довгоочікуваний відпочинок уже не за горами, потрібно його спланувати. Цими днями випадково натрапила на список завдань на літо, який склав для своїх студентів італійський викладач Чезаре Ката. Хочу поділитися з вами ?

✔️ Гуляйте вранці уздовж берега моря в повній самоті. Спостерігайте, як сонячні відблиски відображаються на поверхні води й думайте про те, що найбільше любите в житті. Будьте щасливі.
✔️ Читайте. Багато, скільки зможете. Але не тому, що ви зобов’язані це робити. Читайте, тому що літо надихає на мрії і пригоди, а читання – це як політ. Читайте, тому що це найкраща форма бунту (за порадою, що саме читати, приходьте до мене).
✔️ Якщо ви відчуваєте смуток і страх, не хвилюйтеся: літо, як і будь-яка інша прекрасна річ в житті, може привести душу в сум’яття. Ведіть щоденник, описуйте те, як почуваєтеся (а у вересні, якщо захочете, ми це разом почитаємо).
✔️ Танцюйте і не соромтеся нічого. Скрізь, де завгодно: хоч на танцмайданчику, хоч у своїй кімнаті на самоті. Літо – це танець, і нерозумно не брати в цьому участі
✔️ Багато займайтеся спортом.
✔️ Якщо ви зустріли когось, хто вам дуже сподобався, скажіть це їй чи йому так красиво і переконливо, як тільки зможете. Не бійтеся бути незрозумілим. Якщо нічого не вийде – значить, не судилося, а якщо вас зрозуміють і дадуть відповідь, то це літо ви проведете разом, і це буде золотою добою.
✔️ Перечитайте конспекти наших лекцій: порівняйте все те, про що ми читали, з тим, що відбувається у вашому житті.
✔️ Будьте такими ж щасливими, як сонячне світло, і такими ж вільними, як море.
✔️ Дивіться хороші фільми з глибокими емоційними діалогами (якщо можете, англійською), щоб одночасно поліпшити свою мову і розвинути здатність відчувати і мріяти. Нехай кіно закінчується для вас разом з фінальними титрами, проживайте його знову і знову, включайте його в досвід цього літа.
✔️ Літо – це магія. У яскравому сонячному світлі ранку і спекотними літніми вечорами мрійте про те, яким може і повинне бути життя. Зробіть все від вас залежне, щоб ніколи не здаватися на шляху до мрії.
✔️ Будьте хорошими.

Отож, дорогі спудеї, втілюйте ці пункти в життя)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *