Що ж такого зробити !?

Мар’яна (@g1rlmar)

Привіт, мої найкращі читачі! Як Ви там поживаєте? Чи находжуєте щодня свої 10 000 кроків? Чи робите якісь фізичні вправи?

Коли я пишу Вам цей блог, то в моїй голові думки про час, подорожі, людей і можливості. Адже двадцять хвилин тому я додивилась фільм “BURN BURN BURN”, який випадково знайшла в інтернеті. Фільм настільки класний, що я навіть не заснула під час того, як його дивилась. По цьому показнику можна визначати, чи стрічка хорошої якості. Тут 2 головні героїні виконують одне прохання свого найкращого друга, який помер від раку. А ось що саме дівчата роблять, Ви зможете побачити тоді, коли почнете дивитися цей фільм! ? Бачите, як я хочу, щоб Ви його переглянули)

Я зрозуміла дещо надзвичайно важливе: ми всі колись помремо, тому перед цієї процедурою, яку ніхто не зможе уникнути, ТРЕБА ЩЕ БАГАТО ЧОГО ЗРОБИТИ ! ? ? ✌️ (так, я налаштована оптимістично, бо хочу бути корисною цьому світові та людям у ньому)
Лише постає питання: “Що ж такого зробити?”

Почну з того, що ми можемо все. От реально В-С-Е ! ( Наприклад, я зараз переписую цей текст з голови вже двічі, бо 1 разу у мого ноутбука стався «припадок-випадок», і тому цю всю мою писанину не зберегло, а скопіювати її не встигла, бо не думала, що мене так підведе ця техніка. І так зараз паскудно на душі, але я не здамся і викладу сьогодні цей значущий для мене блог. Я ж можу все і трішки більше! Ось такі думки мають бути і у ваших головах, щоб не сталося)

Давайте жити кожною хвилиною свого життя і робити хороші речі. Давайте цінувати наше життя, бо за нас цього ніхто інший не зробить! Не дозволяймо комусь розбити наші серця, бо перед тим, наші матусі створювали наші сердечка протягом 9-ти місяців. Ніколи не відчувайте себе самотніми, бо у нас є мільйони клітинок, які завжди вболівають за наш хороший настрій і самопочуття!

Давайте нарешті говорити усе те, що так хочемо сказати. Не мовчімо, бо тоді буде пізно, а зараз ідеальний момент, щоб висловитися, розповісти те, що турбує, і потім не жаліти, що чогось не сказали. Проводьте свій час так, як Ви хочете! Та, прошу, не витрачайте його на дурню. Бо всі наші життя – це маленька мить, якщо порівнювати із Всесвітом. Проживімо її легендарно! Зробімо так, аби нас запам’ятали, але не за пограбування великого банку чи магазину «Apple», а за щось хороше) Працюймо над собою кожний день! Читаймо літературу, займаймося спортом, готуймо смачні страви, допомагаймо іншим та не лінуймось.

Не біймося, що у нас не вийде. Біймося, що не спробуємо!
Тому все в наших руках! Ми автори своїх історій!

І НЕ ЗАБУВАЙМО, У НАС НЕМАЄ ВІЧНОСТІ. У НАС Є МИТЬ ❤️
? ЛЮБІМО ЦЮ МИТЬ ? БЕЗМЕЖНО!

P.S. У мене з’явилося одне питання до кожного із Вас: «Що ти маєш обов’язково зробити протягом цього 2021 року?! Напиши свої ТОП 5 дій!

Що стосується мене, то я обов’язково маю :
1. Вивчити English до рівня С1
2. Відвідати три нові місця в Україні і, може, поїхати закордон, бо мені, як міжнародниці, варто досліджувати цей світ і, як людині, просто шукати нових вражень та драйвових емоцій)
3. Щодня вранці робити руханку з сестрою протягом 5-10-15 хв
4. Прочитати не менше 20 книг, в ідеалі – 25 ( зараз прочитано вже 7) ❣️
5. Піти вчитися в автошколу разом з подругою ?

БАЖАЮ ВАМ ГАРНОГО ЧАСУ ДОБИ! До нових блогів, мої найвірніші)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *