Що ми можемо зробити для того, щоб гарно почати ранок?!

Мар’яна (@g1rlmar)

Привіт, мої вірні читачі!

Всі ми на дистанційному навчанні і майже весь час сидимо на одному місці, правда ж? Це важко і одноманітно. Кожен день одні і ті ж види. Всі новини дізнаюсь з віртуального світу, переписуюсь з друзями теж онлайн. Але це можна трішки змінити в кращу сторону!

По-перше, щодня можна знайти час на маленьку прогулянку, щоб змінити середовище і дати мозку відпочинок. По-друге, з друзями можна говорити по телефону або ж, якщо вони у твоєму місті чи селі, то можете зустрітись і нарешті поспілкуватись без гаджетів. Це розслабляє і звеселяє. По-третє, потрібно щодня гарно починати день. Ось це, думаю, найважче! Бо сама не завжди маю бажання вставати вранці на першу пару. Є велика спокуса залишитись в теплому ліжку і ще подрімати. Але, як показує практика, краще вставати вранці зразу після будильника. Тоді я пишаюсь, що прокинулась вчасно і що маю ще якусь дисципліну) Щоб зробити ранок гарним початком дня, я навіть прочитала книгу «Магія ранку» Гела Елрода. Тому зараз поділюсь з Вами своїм коротким конспектом з основними порадами автора! Готові почути?

Є 6 послідовних практик чудового ранку:

1.5 хв тиші: медитація, молитва. Головне налаштуватися на новий день. Подякувати Богу чи Всесвіту за ще один новий день і шанс щось змінити.2. Афірмація — це коротка фраза, що містить вербальну формулу, яка за численних повторень закріплює необхідний образ або установку в підсвідомості людини, сприяючи поліпшенню її психоемоційного фону й стимулюючи позитивні зміни в її житті. Афірмаціями можуть бути позитивні думки, хороші емоції, цитати людей, які надихають. Варто ставити собі такі питання: Хто я? Що я можу робити для того, щоб бути успішною людиною? Як мені досягти того, що прагну? Які в мене плани на сьогоднішній день?3. Візуалізація=Деталізація Треба чітко уявити те, що хочеш здобути вдень: перемогу в змаганні чи конкурсі, успішно складений тест і тд.

Перші три пункти можна робити в ліжку) Це свого роду таке ліниве пробудження. Потім варто випити стакан теплої води з лимоном або медом, щоб запустити роботу організму.

4. 20 хв фізичних вправ, які допоможуть остаточно прокинутись. + це хороше самопочуття! Я, наприклад, починаю день з деяких вправ з йоги, яких мене навчила тренерка в Острозі.5. 20 хв читання. Бо увечері на це часу не вистачає, а бажання лягти спати є сильнішим, ніж щось почати читати.6. Це розмова з собою: щоденник вести. писати про мрії, плани, справи, які треба зробити. Але, як на мене, то краще щоденник вести увечері, коли можна підсумувати усю роботу за день і описати події, що стались!

7 пункт мій: зразу після цих практик можна йти снідати чимось смачненьким. Чудовий настрій гарантований!

P.S. Спробуйте ці практики. Може, Вам підійдуть не всі, але Ви точно знайдете щось, що Вам сподобається робити!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *