Привіт, мої вірні читачі!
Всі ми на дистанційному навчанні і майже весь час сидимо на одному місці, правда ж? Це важко і одноманітно. Кожен день одні і ті ж види. Всі новини дізнаюсь з віртуального світу, переписуюсь з друзями теж онлайн. Але це можна трішки змінити в кращу сторону!
По-перше, щодня можна знайти час на маленьку прогулянку, щоб змінити середовище і дати мозку відпочинок. По-друге, з друзями можна говорити по телефону або ж, якщо вони у твоєму місті чи селі, то можете зустрітись і нарешті поспілкуватись без гаджетів. Це розслабляє і звеселяє. По-третє, потрібно щодня гарно починати день. Ось це, думаю, найважче! Бо сама не завжди маю бажання вставати вранці на першу пару. Є велика спокуса залишитись в теплому ліжку і ще подрімати. Але, як показує практика, краще вставати вранці зразу після будильника. Тоді я пишаюсь, що прокинулась вчасно і що маю ще якусь дисципліну) Щоб зробити ранок гарним початком дня, я навіть прочитала книгу «Магія ранку» Гела Елрода. Тому зараз поділюсь з Вами своїм коротким конспектом з основними порадами автора! Готові почути?
Є 6 послідовних практик чудового ранку:
1.5 хв тиші: медитація, молитва. Головне налаштуватися на новий день. Подякувати Богу чи Всесвіту за ще один новий день і шанс щось змінити.2. Афірмація — це коротка фраза, що містить вербальну формулу, яка за численних повторень закріплює необхідний образ або установку в підсвідомості людини, сприяючи поліпшенню її психоемоційного фону й стимулюючи позитивні зміни в її житті. Афірмаціями можуть бути позитивні думки, хороші емоції, цитати людей, які надихають. Варто ставити собі такі питання: Хто я? Що я можу робити для того, щоб бути успішною людиною? Як мені досягти того, що прагну? Які в мене плани на сьогоднішній день?3. Візуалізація=Деталізація Треба чітко уявити те, що хочеш здобути вдень: перемогу в змаганні чи конкурсі, успішно складений тест і тд.
Перші три пункти можна робити в ліжку) Це свого роду таке ліниве пробудження. Потім варто випити стакан теплої води з лимоном або медом, щоб запустити роботу організму.
4. 20 хв фізичних вправ, які допоможуть остаточно прокинутись. + це хороше самопочуття! Я, наприклад, починаю день з деяких вправ з йоги, яких мене навчила тренерка в Острозі.5. 20 хв читання. Бо увечері на це часу не вистачає, а бажання лягти спати є сильнішим, ніж щось почати читати.6. Це розмова з собою: щоденник вести. писати про мрії, плани, справи, які треба зробити. Але, як на мене, то краще щоденник вести увечері, коли можна підсумувати усю роботу за день і описати події, що стались!
7 пункт мій: зразу після цих практик можна йти снідати чимось смачненьким. Чудовий настрій гарантований!
P.S. Спробуйте ці практики. Може, Вам підійдуть не всі, але Ви точно знайдете щось, що Вам сподобається робити!