Привіт, це я!

Регіна (@fieldlilac)

Мене звати Регіна і це мій перший блог тут. Минулого року я писала блог першокурсниці, і це виявилось досить цікавим досвідом, тож я вирішила продовжити документувати свої думки у формі блогів.
Як ви вже зрозуміли, навчаюсь я зараз на другому курсі. А моя спеціальність – “Культурологія”. Сьогодні хочу познайомитись з вами.

Якби ми зараз були віч-на-віч на прогулянці, ви б з вірогідністю 99,9% запитали в мене “А чому культурологія?”. Це питання, мабуть, переслідуватиме мене до кінця життя. Після першого курсу я сподівалась його більше ніколи не почути, але, почувши кілька разів впродовж перших тижнів навчання на 2-му курсі, – змирилась. Чому я так не люблю це питання? Бо в мене на нього немає чіткої відповіді. Я вибрала спеціальність, як і університет, в поспіху, за кілька тижнів до подачі заяв, керуючись лише тим, що мені потрібне щось гуманітарне, і тим, що я не знаю, чим хочу займатись. Культурологія – максимально широка спеціальність, і я вирішила, що, навчаючись, зможу нарешті зрозуміти, що мені подобається. Я просто хочу віднайти себе. От і все. А ще відчути себе студенткою, побути в новому середовищі і набратись життєвого досвіду. Отакі справи. Тож я намагаюсь не сприймати навчання аж занадто серйозно, що дається мені не зовсім легко після 11-річного шкільного навчання «навідмінно» (досвід показує, що воно того не варте).

Для мене навчання в університеті – це справді корисний час, який дає можливість зрозуміти хто я, що мені подобається, окреслити коло своїх інтересів і можливостей. Ой, чи ви це все зробили ще до вступу? Ну, тоді ви щасливчики, вітаю. А мій пошук ще триватиме й триватиме, і я буду ділитись його поступом з вами (звісно, переважно розповідаючи про роль ОА в ньому).

Ще коротко про себе: мені 18 років, я займаюсь фотографією, інтровертка (можливо, амбівертка, до сих пір не можу зрозуміти), люблю спостерігати за навколишнім світом і шукати у всьому красу, не люблю холод і короткі беззмістовні розмови. Ще більше розповім у своїй подальшій блогерській діяльності (вау, як пафосно звучить), тож на цьому я сьогодні завершу. Гарного вам дня, бережіть себе і читайте Блоги ОА! (Пишу блог я, до речі, за старою традицією, в електричці. Мені легше пишеться в дорозі. Відчуття, ніби я зараз знову на початку першого курсу).

P.S.: ще не вирішила, які фотографії краще прикріпляти до блогів, тому на цей раз просто фотографія, зроблена під час прогулянки в Острозі:)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *