Просто роздуми

Aniri (@aniri_yar)

Ну що мої любі читачі? Навчальний рік завершується, сесія доскладається 📚 , будинок 🏠 прикрашається.

Я тільки усвідомила 🤔 по-справжньому, що рік добігає свого кінця, а в голові купа завдань 📑 , які хочеться завершити до початку нового року і з’являється таке відчуття ніби, має настати черговий апокаліпсис – всі кудись поспішають, щось дороблюють, здають, звітують і т.д.

Це так смішно 😊 , адже на початку року панує зовсім інша атмосфера. Ми постійно ставимо багато задач 📝 , але першого січня не виходимо на пробіжку, а доїдаємо олів’єшку. Наша виснаженість під кінець, не дає нам сили 💪 на початку.

Я не знаю як працює психологія людини, але дійсно не хочеться нести в Новий рік 🎄 незавершені справи та плани, особливо ті, які мали здійснитися в 2020-му.

У цьому році було, звичайно, не легко, але коли бувало просто. Нарешті настануть часи 🕞 , коли можна буде зануритися у свої хобі та відпочити. Не хочеться писати шалено довгих промов ✒️ , залишимо це для голови держави.

Краще підведемо підсумки цього навчального року.

📍 2020 дав змогу повчитися онлайн 🌐 і всі ми, однозначно, віднайшли цінність в простих речах. Дивна річ, раніше студенти сумували за рідною домівкою 🏡 , а зараз навпаки за Академією, хоча сесію 📚 , будемо чесними, адже ми доброчесні, складати краще вдома з чашечкою чаю з чорничним варенням.

📍 Цей рік, однозначно, відкрив нам сферу онлайн 🌐 курсів, мені здається, що всі кому було не лінь здобули ці знання. Але водночас, дорога до гуртків, була для нас закрита та забута цього річ, та й що казати, ви й самі все знаєте. Зате ми переглянули безліч фільмів 📼 та навчилися користуватися різними програмами 💾 для навчання та роботи.

📍 Однозначно, зрозуміло, що позитивні 😊 моменти також були, але все-ж-таки хочеться більше прогулянок, зустрічей з друзями та очного навчання в Академії.

Не будемо про сумне 🙁 , просто побажаю Вам чудових канікул, Веселого Різдва 🎄 та Щасливого Нового 2021 року ✨ !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *