Просто роздуми

Aniri (@aniri_yar)

Ну що мої любі читачі? Навчальний рік завершується, сесія доскладається ? , будинок ? прикрашається.

Я тільки усвідомила ? по-справжньому, що рік добігає свого кінця, а в голові купа завдань ? , які хочеться завершити до початку нового року і з’являється таке відчуття ніби, має настати черговий апокаліпсис – всі кудись поспішають, щось дороблюють, здають, звітують і т.д.

Це так смішно ? , адже на початку року панує зовсім інша атмосфера. Ми постійно ставимо багато задач ? , але першого січня не виходимо на пробіжку, а доїдаємо олів’єшку. Наша виснаженість під кінець, не дає нам сили ? на початку.

Я не знаю як працює психологія людини, але дійсно не хочеться нести в Новий рік ? незавершені справи та плани, особливо ті, які мали здійснитися в 2020-му.

У цьому році було, звичайно, не легко, але коли бувало просто. Нарешті настануть часи ? , коли можна буде зануритися у свої хобі та відпочити. Не хочеться писати шалено довгих промов ✒️ , залишимо це для голови держави.

Краще підведемо підсумки цього навчального року.

? 2020 дав змогу повчитися онлайн ? і всі ми, однозначно, віднайшли цінність в простих речах. Дивна річ, раніше студенти сумували за рідною домівкою ? , а зараз навпаки за Академією, хоча сесію ? , будемо чесними, адже ми доброчесні, складати краще вдома з чашечкою чаю з чорничним варенням.

? Цей рік, однозначно, відкрив нам сферу онлайн ? курсів, мені здається, що всі кому було не лінь здобули ці знання. Але водночас, дорога до гуртків, була для нас закрита та забута цього річ, та й що казати, ви й самі все знаєте. Зате ми переглянули безліч фільмів ? та навчилися користуватися різними програмами ? для навчання та роботи.

? Однозначно, зрозуміло, що позитивні ? моменти також були, але все-ж-таки хочеться більше прогулянок, зустрічей з друзями та очного навчання в Академії.

Не будемо про сумне ? , просто побажаю Вам чудових канікул, Веселого Різдва ? та Щасливого Нового 2021 року ✨ !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *