Про одну книгу, яка не стосується МВ

Мар’яна (@g1rlmar)

Привіт, мої вірні читачі! Як ви поживаєте? Чим займаєтеся?

Що стосується мене, то я декілька днів тому дочитала цікаву та нову книгу Дарки Озерної «Ви це зможете!», яка була видана видавництвом «Yakaboo» у 2020 році. Ця книга надихнула мене завжди вести здоровий спосіб життя. Авторка гарно розповіла про складові ЗСЖ і навела багато влучних прикладів, які я ніколи не забуду.

Мені дуже сподобався перший з 7 розділів під назвою «Крок 1. Вибір», де Дарка Озерна написала про мистецтво усвідомленого вибору. Я вважаю, що це дуже правильно почати книгу з таких важливих знань. Адже ми, люди, часто діємо за звичкою, не замислюючись при цьому про майбутні наслідки щоденних виборів. І нам потрібно бути усвідомленими, розуміти, що ми робимо саме в цей момент, які можуть бути наслідки того, що ми робимо. А також розуміти і відчувати своє тіло, яке потребує піклування. Ми часто нехтуємо своїм здоров’ям: їмо некорисну їжу, бо не встигаємо приготувати, і запиваємо її газованими напоями, або й навіть алкоголем, який так шкодить нашим організмам; спимо недостатню кількість годин, бо маємо багато нагальних завдань; не займаємось фізичною активністю; часто стресуємо через різні ситуації, що виникають у сім’ї, навчанні чи на роботі. Через це мені сумно і дуже прикро! Ми перестали дослухатися до свого організму і його потреб, а, як наслідок, потім потерпаємо від різних хвороб, зокрема хронічних. Ми так спішимо жити і досягати успіху на роботі чи навчанні, що забуваємо про найцінніше, що маємо. Ми забуваємо про свій організм, який так хоче, аби ми робили ранкову руханку, пили достатню кількість води, добре спали і їли смачну і поживну їжу щодня. Саме тому книга Дарки Озерної може допомогти Вам краще зрозуміти себе і нарешті подружитися зі своїм організмом.

Я неймовірно рада, що прочитала цю невеличку книжечку, поради з якої тепер застосовую у своєму щоденному житті. Наприклад, я дізналася, що гриби треба їсти тричі на тиждень, бо вони дуже корисні для печінки та легень, тому сьогодні обідала смаженими опеньками з цибулею. Щовечора намагаюсь разом із сестричкою їздити на велосипедах для того, щоб подихати свіжим повітрям, порухатися і потім швидко заснути. Я переконана, що кожен може знайти щось для себе у «Ви це зможете!», адже інформації у цій книзі більше, ніж достатньо! Авторка додала багато покликань на різні статті, які можна знайти у бібліографії. Тому тим, хто хоче знати більше інформації про своє здоров’я, точно сподобається ця книга!

 

P.S. Ви можете додати цю книгу до свого літнього списку книг, які варто прочитати)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *