Поїздка в Ладомирію

Регіна (@fieldlilac)

Привітики! ❄️
Зараз зима, але ж ніколи не пізно розповісти про щось цікавеньке, що відбулось ще на початку осені ?

Тож, як і обіцяла, розповім детальніше про те, як минув семестр, а зокрема про одну цікаву поїздку студентів і студенток “Культурології”.
25 вересня ми вирушили в етнопарк, під назвою “Ладомирія”, що знаходиться в невеличкому місті Радивилові. Після кількагодинної дороги ми прибули в пункт призначення. Нам провели екскурсію, протягом якої показали центр дослідження та відновлення традиційного ткацтва на Волині, колекцію старовинних українських скринь, відреставровані хати з Волині та Івано-Франківщини та виставку жіночих та чоловічих волинських костюмів.

Після цього ми мали нагоду скуштувати традиційні волинські страви: білий борщ та вареники із сомом! Звучить незвично, еге ж? На смак досить специфічні, але від цього не менш смачні страви☺️

Згодом ми спостерігали за тим, як відбувається процес ткання і змогли самі спробувати себе в цій справі. А дехто приміряв на себе традиційний український одяг.

Завершенням невеликої подорожі стала конференція, під час якої студентам запропонували подискутувати на тему можливих шляхів подальшого розвитку етнопарку. Всі студенти(тки) зійшлись на думці, що конференція була дууже виснажливою. Але це було і корисним досвідом.

Ось такі можливості мають студенти і студентки, навчаючись на “Культурології” ✨

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *