Перший Новорічний Привіт Вам, Мої Вірні Читачі!

Мар’яна (@g1rlmar)

Я просто щаслива, що успішно закрила свою першу сесію і маю тепер канікули! Я мріяла про відпочинок і ось нарешті його маю. Бути чесною, я навіть ноутбука не відкривала тиждень після того, як написала останній залік. За цей час, що мене не було, то я відсвяткувала 25 грудня своє 18-річчя , попрощалась з 2020, зустріла 2021, пораділа і досі радію за Ісуса, який народився!

День народження пройшов, як усі попередні, у колі сім’ї, яку люблю і ціную. Мої рідні подарували мені все, що вважали за потрібне) Я їм щиро вдячна за це, тому що вони старались мене здивувати і порадувати. Але на наступний рік я скажу їм, що хочу на день народження. Хоча сюрпризи я теж люблю!

До Нового року залишалось 30 хвилин, тому я писала подяку моєму страшенно любому 2020, який випробовував мене весь час, змушував як сміятися, так і ревіти, допомогав дорослішати і продовжувати вірити в хороше, хоча це було ой як нелегко. Який залишив мені найкращих людей і познайомив з новими. Який гучно нагадав, що здоров’я найважливіше, а тому без нього ніяк. Який подарував мені досвід і показав, що я можу більше, ніж собі думаю. Який обмежував мене, але й надавав круті можливості. 2020 змінив мене: зробив морально сильнішою. Однак, я все одно вдячна попередньому року за багато яскравих і насичених моментів, які я ніколи не забуду: ЗНО, вступ в ОА, класні знайомства з новими друзями, поїздка на великах з сестрою, Бакота, обійми з бабусями і дідусем… Усе це зробило мій 2020 хорошим роком, незважаючи на карантин ? ?

2021 – у мене на тебе є плани, тому, будь ласкавий, не підведи! ❤️ ? Я вірю, що цей 2021 рік буде ще більш насиченим хорошими подіями, крутими ідеями та щасливими людьми! Щоб це все здійснилось потрібно не лише вірити, але й діяти! ? Бо, на жаль, раніше я не втілювала класні ідеї в реальність, а варто було б, і досі шкодую(

А Вам я бажаю гарних свят! Відпочивайте так багато, як тільки зможете) ? ЦЕ Ж КАНІКУЛИ! Проведіть їх незабутньо! Дозвольте собі полінуватись, якщо є така можливість)

P.S. Я ж бо справді влаштовую собі маленьку відпустку там, де провела своє дитинство. Тому зараз я знову їду в село до бабусі з дідусем, за якими дуже скучила, хоча учора в них була. Буду переглядати усі старі фото і їсти бабусині смаколики! Шкода, що снігу нема, бо я б на лижах проїхалась і снігову бабу ⛄️ зліпила із сестричкою ❄️ ? ?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *