Hola amigos!

Aniri (@aniri_yar)

Hola amigos!
Познайомимось☺️?
Мене звати Анирі Яричевська, я є студенткою найкращого університету в Україні і моя спеціальність “РГМ”. Якось так.

• Останній рік я захоплююсь зйомкою відео ? на свій mini iPad ? та обожнюю вірші ? . У мене є велике бажання висвітлити наш університет на всю Україну, показати іншим, що студентське життя найпотужніше вирує саме в Острозі.

• Саме тому, я вирішила спробувати себе в ролі блогера-влогера і Ви мені в цьому допоможете. Кожен з Вас зможе стати героєм студентського відео ? , тому якщо у Вас є ідея ? , тема для відео, не соромтесь!!! Пишіть ✍️ , телефонуйте ? , надсилайте листи ✉️ , навіть, якщо вважаєте, що ця ідея нічого не варта, бо саме з дрібниць постають вершини.

°А зараз коротко про те, що Ви зможете отримати від мого блогу??

•Історії ? – їх тут буде неймовірна к-сть. Життєвий досвід – це завжди цікаво, тому якщо любите читати різні життєві історії Вам сюди.

•Відео ? – як Ви могли зазначити, моєю пристрастю на даний момент є зйомка відео, хоча якоїсь супер-пупер професійної апаратури я не маю, але все ж одногрупники кажуть, що це круто закарбовувати деякі миті на камеру.

•Локації для фото ? (Так, так дівчата, ця рубрика саме для вас ? ) – прогулюючись Острогом, я завжди знаходжу цікаві місця, де можна було б зробити круте фото, але чомусь більшість цього не помічає.

•Більше інформації ? про студентське життя за межами університету.
Гуртки, організації, одноразові заходи, як зрозуміти, що це саме для мене? І як їх взагалі знайти? Спеціально для Вас, на цій сторінці виринатимуть так звані “рецензії”, відео-інтерв’ю із засновниками гуртків, щоб Ви могли зрозуміти, чи це по душі Вам чи ні?

•Маєте якісь пропозиції, тоді я чекаю на ваші повідомлення в direct або просто прокоментуйте цей пост ? . Рада була з вами познайомитись ? !!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *