Хандра – що воно таке і як з ним боротися?

Оленка (@olenka_strrr)

Привіт, на зв’язку юна філологиня Оленка ??‍♀️ Влаштуємо сьогодні день одкровень? Осінь вже закінчується, але моя хандра ще триває ? Чомусь цього року я відчула той осінній сум і важко справляюсь з цим.

Насправді, я думала, що це все – фейк, і нічого такого не існує. Вважала, що то просто поганий настрій та й усе. Але зараз відчуваю, що настрій в мене може довго не покращуватись, а я дедалі частіше можу “втикати” в одну точку і нічого не хочу. Для себе я поставила діагноз – осіння хандра ? І почала активно з тим боротись.

Визнаю – навчання постраждало чи не найбільше. Я відповідала на занятті лише раз чи два за усю пару, робила домашнє нашвидкуруч і затягувала дедлайни до останнього. Але не треба мене сварити ? Я вже ретельніше готуюсь до занять і здаю роботи раніше, аніж це передбачено дедлайном. Коротше кажучи, навчання вирівнялось і я, сповнена сил, готова до сесії ⚡️

Якщо з наукою все вирішили, то що ж робити з духовним станом? Пам’ятайте, що це так само важливо, як і фізичне здоров’я ? Моїм рятівником стала платформа YOUTUBE.
Для моїх друзів не секрет, що я справді фанатка різних телевізійних шоу. І ось одного дня я сідаю дивитись “Діти проти зірок”. Наче знала всіх відомих людей, крім одного. А виявилось, що це – найвідоміший ілюзіоніст України, учасник команди “MAGIC 5” Дмитро Євтушенко. Вау. Я сиділа затамувавши подих, бо його фокуси просто ламають мозок ? Після цього я живу на їх YOUTUBE каналі, і вам (для розрядки) раджу. Тож, потрібно відволікатися та знаходити щось нове для себе.

Висновок доволі простий. Як тільки ви відчуваєте, що вам стає сумно – відшукайте цікаву для себе новинку. Ексклюзивно, мій топ для вас:
? MAGIC 5 (гарантую, що ви закохаєтесь в їх талант)
?  Холостячка (банально, але яскраві персонажі допоможуть вам відволіктись від поганих думок)
? Маскарад (шоу вже закінчилось, але на YOUTUBE знайдете всі випуски. ви точно не здогадаєтесь хто прихований в костюмі)
? ХПЗП (якщо ви любите кіносферу, то вам до цих хлопців, їх подкаст інформативний та веселий)
? ‍♀ Мафія 3.0 (обожнюєте грати в “Мафію”? тоді вам до каналу “ПЕДАН МОЖЕ”. твої улюблені зірки намагаються зрозуміти хто з них – зрадник міста та вбиває персонажів вночі. як кажуть, так багато запитань, а всі відповіді у роликах на YOUTUBE)

P.S. Насолодіться заходом сонця – він заспокоїть вас та дасть натхнення ? ?

Не сумуйте, бо вже зовсім скоро Новий Рік ?
Мийте руки з милом (це важливо) і пам’ятайте, що ви дуже кльові. До зустрічі! ❤️

Один коментар

1. Прочитала твій блог і ніби побувала на морі. Ніякої хандри!!! До речі, херсонські кавуни дуже смачні, всім рекомендую!!!