Ефективні способи запам’ятовування слів з іноземної мови??

Яніна (@yanina_r.k)

“У мене погана пам’ять. Ці слова не тримаються в моїй голові”. Сьогодні вивчили 20 слів з англійської мови, а наступного ранку не можете пригадати жодного з них. Як часто у вас виникала така проблема?

Можливо, ця проблема полягає не у ваших інтелектуальних здібностях, а в тому, що ви обрали неправильну методику запам’ятовування.
І не кажіть, що це схоже на запам’ятовування віршів у школі

Ось декілька лайфхаків від мене. Значною допомогою є використання додатків, таких як Quizlet, Memrise, Anki. Це чудові інструменти для створення карток та закріплення вивченої лексики.
Особисто для мене працює спосіб активного використання вивчених слів у лексиці, таким чином я переходжу в режим “автоматизму” (починаю вживати ці слова, не перекладаючи їх в голові). Можна імітувати розмову перед дзеркалом, якщо немає англомовного співрозмовника (байдуже, що деякі люди вважатимусь вас божевільним/ою ? ).
Не забувайте про принцип систематичності. Приділяйте іноземній мові хоча б 15 хвилин на день.
А наостанок ловіть вайби американського сленгу:

◽️ Smashing- чудовий, приголомшливий (We had a smashing time together)
◽️ Splash out – витрачати багато грошей (I splashed out on this trip)
◽️ Low key — неафішований
Якщо на зустрічі ви почули, що обговорюють ваших знайомих, при цьому говорять «let’s keep it low-key», це означає, що інформацію не хочуть розголошувати.
◽️ Yolo — ця фраза дуже популярна серед американських підлітків. Yolo — це скорочення від «you only live once», що означає живемо один раз.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *