Це має тебе підбадьорити в цей досить важкий період ♡

Мар’яна (@g1rlmar)

НЕ БІЙТЕСЬ БУТИ НЕ ТАКИМИ, ЯК УСІ. БО ВИ ВСЕОДНО НЕ ТАКІ, ЯК УСІ. ❤️
НІХТО НЕ ПРОЧИТАЄ ВАШИХ ДУМОК. НІХТО НЕ ПРОЖИВЕ ВАШОГО ЖИТТЯ ЗА ВАС. ТОМУ НЕЛОГІЧНО НЕ БРАТИ ЙОГО В СВОЇ РУКИ. НАВЧІТЬСЯ БУТИ СОБОЮ. ЗНАЙДІТЬ СЕБЕ. СВОЮ МЕТУ. ПОКЛИКАННЯ. КЛЮЧІ ВІД СВОЇХ ДВЕРЕЙ.
А ЯКЩО НЕ ВИХОДИТЬ ЦЕ ЗРОБИТИ ЗА ДЕНЬ, ШУКАЙТЕ ДВА ДНІ, МІСЯЦЬ, РІК. ВИ ЗРОЗУМІЄТЕ, ЩО ЦЕ БУЛО ВАРТО ТОГО, КОЛИ ЗНАЙДЕТЕ. ВАМ СТАНЕ ЛЕГШЕ. ВИ ЗМОЖЕТЕ ВДИХНУТИ НА ПОВНІ ГРУДИ ПОВІТРЯ І ДИХАТИ ВПЕВНЕНО. КЕРУЙТЕ СВОЇМ ЖИТТЯМ САМОСТІЙНО. ВСЕ, ЩО БУЛО, Є І БУДЕ У ВАШОМУ ЖИТТІ ЗАЛЕЖИТЬ ЛИШЕ ВІД ВАС. НАПИШІТЬ СОБІ НА ЛОБІ ” Я АВТОР СВОГО ЖИТТЯ ” І ДОТРИМУЙТЕСЬ НАПИСАНОГО. ДОСИТЬ ВЖЕ БУТИ ЖЕРТВОЮ ОБСТАВИН. КРАЩЕ БЕРЕЖІТЬ ЗДОРОВ’Я І НЕ ПЛИВІТЬ ЗА ТЕЧІЄЮ, ВОДА ХОЛОДНА : ПОЧКИ ПРОСТУДИТЕ. ЦЬОМ ? ❤️

P.S. Пишу це у важкий для себе час. Лише один тиждень походила в Академію на деякі практичні. А потім, на жаль, форсмажорна ситуація у групі і нас відправили додому. Хочу бути в хорошому гуморі, бо відчай – не найкращий варіант розвитку подій. Вірю, що комусь мої слова допоможуть, бо живемо ми не в легкий час, в який варто підтримувати один одного! ✊ ❤️ ?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *