Будні в “Острозькій Академії” повертаються

Aniri (@aniri_yar)

Насправді, не хочеться писати про втому ? , про негативні риси ? , краще поговоримо про позитивні моменти ? .

Скоро ми побачимося зі своїми друзями, колегами, сусідами в гуртожитку, викладачами, хоча для когось це також не позитивна ? новина, але все ж. В Академії панує, якась своя, особлива атмосфера, де ти отримуєш стільки позитиву ? , надихаєшся ❤️ , просто почуваєш себе вільним художником, який повністю може різнобарвити ? своє життя або ж навпаки, змарнувати ? його.

Цього тижня нам доведеться стати учасниками одного квесту під назвою “Як добігти за 10 хв. у гуртожиток, ввімкнути laptop ? і не запізнитися на лекцію або практичну”. Ми ж не тільки інтелектуальні камікадзе, ми ще й фізично нічого ще так.

Трішки заінтригую Вас, у мене на цьому тижні здійснилася моя мрія ? , а яка і з чим вона пов’язана дізнаєтесь у наступному пості.

Я обіцяла Вам купа локацій для фото ? і так як ми повертаємося в ОА, то я вважаю, що це й досі буде актуально. Почнемо з класики, а саме з Острозького замку ? і це не типові фото, де Ви всі такі красиві на фоні історичних барбаканів.
Я хотіла звернути вашу увагу на цеглинки, які залишилися від замку. Два роки тому, коли я приїхала на День Відкритих Дверей в ОА, ми з татом були зачаровані побаченим: старовинні цегли давно вже порощі травою ? крізь яких проглядається могутність та жага до життя природи. Дерева ? , незважаючи ні на що, борються за своє місце під сонцем ☉ . Коріння, попри всі перешкоди знаходять щілини через які, вони зможуть отримати другий шанс на життя.

Це дійсно неймовірно, краса зовсім поруч, просто ми не завжди можемо її розглянути ? . Тому беріть своїх друзів і, повернувшись в Академію, прогуляйтесь біля такого звичного місця, подивившись на нього зовсім незвичним для всіх поглядом.

Наостанок хочеться сказати, мийте руки ? з милом, надягайте маску, носіть з собою антисептик і буде Вам щастя ? .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *