1,2,6 курси унікальні

Мар’яна (@g1rlmar)

Чому? Бо ми виходимо на навчання, а 3,4,5 – не виходять. І я цьому ні радію, ні сумую. Вже якось нейтрально, де вчитися. Хочу лише бути здоровою. Бо зараз мені потрібні будуть терпіння, енергія і все інше, що допоможе скласти сесію добре.

Сьогодні 28 листопада. До Нового року 33 дні. За цей час я маю закрити сесію і постаратися не нервувати, відсвяткувати своє 19-те день народження, полікувати зуби і поставити собі цілі-плани на 2022 рік.
Ось такий маленький список, але для мене дуже важливий.

З кожним роком я розумію, що стаю старшою кращою. Мені варто більше рухатися, читати, розвиватися. Зараз я їду в автобусі до Острога, водій якого товстий і непривітний дядько. Ззовні він нагадує мені одного персонажа з книги “Animal Farm”, яку я зараз читаю англійською мовою. (Це читаю через те, що це треба на читання. Бо хто не знає, то на МВ викладачі англійської щосеместру дають читати книги, писати відгуки і вчити слова). Так ось, я попросила водія стати на іншій зупинці, яка теж йому по дорозі, але він категорично відмовився. І це яскравий приклад людини, якою я не хочу бути. Правду кажуть, нам легше побачити щось негативне, ніж позитивне в собі і в інших. Та все ж таки краще фокусуватися на хорошому! Це в рази краще, ніж щось погане!

Я б могла й далі розповідати Вам про свої факапи, але ні. Хочу закінчити цей текст на хорошій ноті. І сказати, що все що робиться, то на краще) Завжди бережіть себе і своїх близьких! Особливо в холодні часи ? ? ?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *