?Звіт за вересень

Оленка (@olenka_strrr)

Привіт, на зв’язку юна філологиня Оленка ?‍♀ Ділюся з вами своїми переживаннями: третій курс виснажливий! Місяць навчання промайнув, тому я готова розповісти вам найцікавіше і, звичайно, всі секретики.

? не пропала, а вчуся.
Я давно не писала вам, пробачте мене за це ? Просто треба було звикнути до специфіки роботи кожного викладача (а нових в нас з’явилось чимало). Тому довелося витрачати весь вільний час на підготовку до практичних занять. Та ті недоспані ночі були того варті, бо дізналась купу корисної інформації.

? вже не гуманітарний.
Додому я їхала студенткою гуманітарного факультету, а на третій курс повернулася студенткою Інституту соціально-гуманітарних наук (ІСГМ) ? До нас приєднали деякі спеціальності із колишнього факультету ПІМ, тож тепер ми почали свою нову історію. Впевнена, вона буде насичена різноманітними перемогами й успішними справами.

? приходьте на футбол, там цікаво.
Наразі в академії проходить “Кубок ректора”, тому на тижні постійно можна вловити на футбольному полі якусь команду ? Ми стабільно відвідуємо кожну гру нашого ІСГМ й максимально підтримуємо хлопців (їм це потрібно). Навіть коли ви прийдете “просто так”, атмосфера підхопить вас, і ви не зрозумієте, в яких момент почали так голосно кричати за забитий (чи не забитий у ворота вашої команди) гол ? Варто зазначити, що наша команда стала сильнішою, тож ми віримо у перемогу!

? подорожі – круті.
Ще 18 вересня українські філологи вирішили поїхати до Львова. Тоді ми вивчали творчість Івана Франка на історії української літератури, тож було прийняте рішення про відвідування музею цього видатного письменника. Рекомендую усім! Адже музей – це не просто збірка його творів чи портретів. Це – справжній дім Івана Яковича. Можна побачити, де він писав свої вірші й прозу, з чого пив чай, яка улюблена його вишиванка, яким краєвидом із вікна захоплювався Франко ?
Ще ми заскочили на книжковий форум, а саме на відкриту дискусію про наш дім (за участі видатних Юрія Андруховича, Василя Махна та інших). Деякі тези були справді цікавими і смушували задуматись.

? на старт, увага, курсова!
Третій курс підготував для нас поки що невідоме завдання – написання курсової роботи. Усі ми чули про неї чимало, а ось й прийшов час самим пізнати це. Кожен обрав наукового керівника (ділюся щастям, я обраласа саме того, кого хотіла ? ), більшість, як і я, визначились з темою, написали заяви (обов’язковий пункт) і вже готові пориватись у бій! Щиро вірю, що це буде цікаво і ми дізнаємось безліч нового, ще й вдосконалимо свої філологійні навички.

Ось таким видався перший місяць в Острозі ? Все йде за планом (і навчальним, і власним). Усіх терезів вітаю, адже саме ми скоро відсвяткуємо свої дні народження ? Та й бажаю, аби жовтень був сповненим радості, максимальних балів і крутих спогадів.

Мийте руки з милом (це важливо). До зустрічі! ❤️

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *