Знайшлась пропажа

Оленка (@olenka_strrr)

Привіт, на зв’язку юна філологиня Оленка ?‍♀️ Пробачте, друзі! Я так довго не виходила з вами на балачку, що аж соромно ? Сподіваюсь, що ви мене зрозумієте, адже роботи зараз просто по горло. Знаєте, коли я чула від інших, що третій курс – найскладніший, то не вірила ? А вже тепер маю трохи досвіду, тому розкажу вам усе ‘без цензури’.

✨ Роботи багато, але вона – у кайф.
Інколи я забуваю поїсти, бо заняття за розкладом стоять щільно. Цього року літератури дуууже багато і всю її варто опрацювати (але зазначу, що твори цікаві й однозначно варті уваги) ? Також ми робимо проєкти, захищаємо їх (доволі вдало) і редагуємо тексти. Коли розумієш, що все це допоможе тобі в майбутній діяльності, це надихає тебе і дає більше сил для роботи ?

✨ Не навчанням єдиним.
Так-так, варто не лише сидіти за книжками, а й шукати для себе додаткові цікавинки. Наприклад, ІІ Всеукраїнський відкритий марафон з української мови? Перший етап вже пройшов, і хочу сказати, що найбільший ворог різних конкурсів – увага! Знаєте, коли вкотре читаєш умову завдання і ніяк не помічаєш того клятого “не”. Але марафон – це крута можливість перевірити свої знання та, як виявилось, уважність й сконцентрованість.
А ще, як і раніше, я продовжую створювати поетичні тижнекраї для вас у групі нашої катедри (Українська мова і література в Острозькій академії) у Facebook??

✨ Не забувай про мене!
Саме так щодня промовляє до мене курсова. Звісно, вона так каже лише у моїй голові, але дуже вчасно. За планом, що я собі склала, у новий 2022 рік я маю ввійти хоча б з чорновим варіантом першого розділу ? Час ще є, але варто поквапитись!

✨ Важко, але ми впораємось!
Я відчуваю, що більше не можу. Вчора весь день просиділа за комп’ютером в роботі. Під кінець я просто відкрила документ і дивилась на нього. Що це, знову осіння хандра? ? Якщо ви відчуваєте те ж саме, то беру вас за руку й біжу читати свій минулорічний пост з порадами проти хандри. У нас все вийде, пам’ятайте про це!

Уявляєте, вже скоро Новий Рік ? Дивина та й годі! Лише ж нещодавно ладнали страви на стіл і дивились новорічні привітання. А тепер знову, але вже зустрічатимемо 2022 рік. Подумайте про хороше, почніть обирати собі та близьким подарунки і все точно стане краще ? Маю для вас пораду, яку маєте обов’язково закарбувати собі на носі:

❣️ Дні бувають різні. А настрій завжди має бути гарним!

Мийте руки з милом (це важливо), і пам’ятайте, що ви дуже кльові. До зустрічі! ❤️

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *