Зі святом!

Оленка (@olenka_strrr)

Зі святом!

Привіт, на зв’язку юна філологиня Оленка??‍♀️ Тут я хочу привітати свою улюблену альма-матер з Днем народження? Адже саме сьогодні ми святкуємо 26 років з відродження академії. Уявіть, що у далекому 1994 році Президент України Леонід Кучма не підписує указ і Острозька академія й досі залишається для нас невідомою. Якщо чесно, я таке навіть представити не можу.

Острозька академія – це не лише університет. Острозька академія – це мільйони можливостей для власного розвитку, це найрідніші люди поруч, це нові знайомства і ще багато-багато чого. Я безмежно вдячна долі, що абітурієнтом мене “занесло” до далекого Острога, і зараз я гордо кажу, що я – спудейка ОА.

В твій день народження, академіє, хочу тобі побільше студентів, найкращих викладачів, відомих та цікавих гостей, нових звершень та наукових здобутків. А ми обіцяємо, що будемо примножувати твої традиції та не посоромимо твоє ім’я??‍?

Словами не описати мою печаль, бо Острог належить до “червоної зони”, і тому ми не можемо привітати ОА особисто? Цього року немає тої атмосферної ярмарки, ніхто не фотографується з бджілками, і не чуємо вітання від найкращого ректора Ігоря Демидовича в традиційному костюмі пасічника (круто, правда??). Я рекомендую вам провести залишок цього дня з улюбленим серіалом чи за читанням книжки, і не забути пригостити себе теплим чаєм з медом?

Але, не має значення наскільки ми зараз далеко, все одно…
ВІВАТ ОСТРОЗЬКІЙ АКАДЕМІЇ.
?ВІВАТ, ВІВАТ, ВІВАТ?

Мийте руки з милом (це важливо) і пам’ятайте, що ви дуже кльові. До зустрічі!❤️

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *