Заяви анульовуються!

a_a9cebae4      У п’ятницю, 22 березня, о 12:00 в залі засідань вченої ради відбулася прес-конференція щодо усіх “примусових вступів”, “незрозумілих заяв”, “ліквідацій Братства” за участі Максима Шевчука та Ігоря Штельмаха. Голова Братства заявив, що з Максимом, опозиціонером, вони налагодили плідний діалог, тому потреба в дебатах відпала сама собою. Є спільні міркування, тому виникла нова ідея – заміна структури. Ігор зрозумів власні помилки та готовий до критики. Проте йому образливо чути недоречні коментарі в свою адресу як до людини, так і до Голови Братства. Перш за все, Братство не ліквідовується, воно і надалі буде функціонувати, заяви на вступ анульовуються. 26 березня о 15.30 в аудиторії №2 відбудеться засідання круглого столу, на якому буде оприлюднений фінансовий звіт за півроку роботи Братства.
Максим Шевчук додав, що не має особистої неприязні до Ігоря. Він виступав проти тому, що не хоче, аби Братство ліквідовувалося, адже воно має довгу історію. Стосовно заяв, то вони викликали безліч запитань та недовіри тому, що інформація в них була недостатньо повною. Обоє залишили власні амбіції, зібралися командами та працювали заради однієї мети. Кожен має своє бачення, тому якщо виникають думки/питання/бажання, то на них радо відгукнуться.
Також лунали запитання та коментарі:
– Помилка була в тому, що ідея йшла «зверху». Студентське самоврядування є вільним об’єднанням. Для успішності потрібно було наголосити саме на добровільності вступу. Коли Ігор роздав заяви – було багато критики. Заклики до ректора не є правильним виходом, має бути добровільність.
– (студент 2 курсу) Не повністю розумію сенс заяв. Важко розрізнити студентське самоврядування і громадську організацію.
– (студентка 3 курсу) Плітки виникли через неповну проінформованість. Ігоре, тобі потрібно повідомляти студентів по ОстРадіо про свої плани, щоб всі знали, що відбувається.
– (голова підрозділу «Правопорядок») Основна проблема – це питання реформації. Якщо дійшли згоди, то які тоді плани вашої діяльності?
Максим Шевчук: упродовж тижня концепція дещо зміниться та доповниться у вигляді звіту і буде представлена на круглому столі.
– (студентка 1 курсу) Чи прокоментував ректор виражено свою прихильність до ваших планів?
Ігор Штельмах: це САМОврядування, студенти самі мають визначати, що робити людині, яка має повноваження.
На завершення Ігор Штельмах та Максим Шевчук сказали, що були б приємно здивовані, якщо на круглий стіл прийде більше людей. Потрібно, щоб кожен заявив про себе та аби бажання кожного були озвучені.

Яніна Загурська

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *