З М І Н И

Олеся (@kumoeun)

привіт.
за останні кілька місяців сталось дещо.
цього дещо настільки багато, що немає снаги розписувати його повністю. можу вам розкрити лише кілька карт із усієї колоди (хто-зна, чи з 36 карт, чи з 58, чи з 78).
.
перша карта (п’ятірка жезлів)
тепер я культурологиня. це сталось несподівано й для мене, й для моїх нових одногрупниць та одногрупника. історія вельми довга, можливо, колись я розповім її.
але не сьогодні.
.
друга карта (колесо фортуни)
попри такі різку зміну моєї сфери діяльности, я цілком задоволена. так, культурологія дещо різниться від звичної мені філософії, але не менш цікава (окреме місце потрібно виділити для історії культури Західної Європи епохи Середньовіччя)
.
третя карта (колесо фортуни, перевернута)
я збрешу, якщо скажу, що нова царина дається мені легко, адже це неправда. мені досі важко просто вивчати різні аспекти розвитку культури (раніше я могла читати та вивчати течії філософії та на парах не тільки обговорювати, а й критикувати їх). проте мені це подобається. вірю, що кульутрологія стане мені ж такою рідною, як і філософія.
.
четверта карта (верховна жриця)
я думала, що знайомства закінчаться на першому курсі та моє коло спілкування залишиться незмінним до кінця навчання.
знову промах.
нові люди з’являлись у моєму житті настільки швидко, що я забула їхні імена (сподіваюсь, вони мені вибачать таку грубість). знову, я щиро рада цьому. моя голова тепер забита не тільки навчанням, а й прогулянками із друзями та посиденьками в титаніку (він заслуговує не одного посту, направду).
.
бігме, такий розклад вам видаватиметься неповним, проте з кожним блоґом вам розкриватимуться нові карти :)
.
до наступної зустрічі, друзі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *