Як пройшов День відкритих дверей НаУОА 2021 року?

25 березня в НаУОА пройшов День відкритих дверей. Модератором зустрічі з абітурієнтами була Горбач Іванна.

Ректор університету Ігор Демидович Пасічник розповів абітурієнтам про переваги вступу саме до нашого університету, вказуючи, що буде радим бачити кожного із присутніх у рядах першокурсників Острозької Академії. Крім того, він наголосив, що майбутню спеціальність треба вибирати розумом і серцем.

Наступною виступила помічниця ректора з освітнього менеджменту Харчук Юлія Юріївна, яка стисло і лаконічно розповіла про умови вступу до університету, про документи, які треба подавати як і тим, хто вступає на бакалаврат, так і майбутнім магістрам. Також було повідомлено про зміни у проведенні вступної кампанії у 2021 році та в разі виникнення труднощів при вступі – функціонує консультаційний центр, до якого можна звернутися за додатковою інформацією. Крім того, Юлія Юріївна розповіла про умови вступу для абітурієнтів, що мають державні пільги. Всю інформацію можна знайти на сайті НаУОА у мережі Інтернет.

Насамкінець, абітурієнти мали змогу поставити запитання до помічниці ректора з освітнього менеджменту. В основному, вони стосувалися вже згаданих різних особливостей вступу на пільгових умовах та навчальної практики.

Наступною до кафедри вийшла Го лова Братства спудеїв НаУОА Олієвська Олександра. Вона розповідала про власний досвід вступу до університету, своє навчання та дозвілля. Основну частину розповіді Олександра присвятила студентському самоврядуванню. Розповіла про структуру Братства Спудеїв та його функції. До того ж, розказала про те, як студенти Острозької Академії можуть самі організовувати дозвілля, про волонтерство в університеті та різноманітні гуртки.

Завершилася зустріч питаннями до Олександри, які стосувалися, загалом, сертифікатних програм. Після цього гості мали змогу бути присутніми на зустрічах з факультетами, які цікавлять саме їх.