Vivat випускникам!

VipuskВипуск студентів факультету міжнародних відносин Острозької академії відбувся 26 січня. Градуанти цієї спеціальності є першими випускниками, які виходять зі стін нашої альма-матер.

Ректор Ігор Пасічник привітав першопрохідців: «Це свято не тільки на факультеті міжнародних відносин, і, навіть, не просто академії. Це свято великої Волині, тому  що вперше на її території державний вуз здійснює перший випуск українських дипломатів. Я думаю, що в нашій країні, як і в будь-якій іншій, має бути дві структури, яким притаманні мораль, високі патріотизм і національна ідея. Це – армія і дипломати. Я впевнений в тому, що коли саме випускники Острозької академії займуть посади послів, то тоді ми можемо говорити про Україну, про яку ми так мріємо. Тоді ми зможемо зайти до свого посла в будь-якій країні світу і він нам на слова «добрий день» не скаже «здраствуйте». Від сьогодні у випускників є три матері: перша – це та, яка їх народила, вигодувала; друга – це Україна, в якій вони зростали; третя – це альма-матер. Вони мають нести честь своєї альма-матер так, як і честь рідної матері.»

Слова вітання градуантам подарував проректор з навчально-наукової роботи Петро Кралюк. Минувших студентів, які попрощались зі своєю юністю і ступили перший крок у доросле життя, підтримала декан факультету міжнародних відносин Алла Атаманенко: «Це перші наші випускники, а перші – найулюбленіші. Ми вчилися разом з вами, напевно, і від вас. Ми намагалися бути для вас хорошим прикладом, дати чудові знання, сформувати з вас справжню людину. Я сподіваюсь, що нам це все ж таки вдалось. Можливо, ваш шлях буде нелегким. Але, шукаючи роботу, пробуйте себе в будь-якій, навіть, найпростішій сфері, яка стосується міжнародних відносин. А поступово ви здобудете практичні знання, які дадуть можливість побудувати кар’єру.»

Справжніми враженнями від п’яти років навчання в Острозькій академії  можуть поділитися тільки самі випускники-магістри. Анна Пустовіт, власниця червоного диплому, розповідає: «Навчальний заклад в житті будь-якої людини залишає вагомий слід. Тому і для мене Острозька академія відіграла ключову роль у моєму світосприйнятті. Завдяки професійним здібностям викладацького складу вдалося отримати важливу базу знань, які допоможуть у подальшій професійній діяльності.»

Братство спудеїв також вітає випускників факультету міжнародних відносин! Нехай ваші наступні кроки будуть спрямовані тільки вгору, а ваші бажання відповідатимуть вашим можливостям.

Вікторія ТАРАН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *