Вакцинуватися чи ні?

Сьогодні своєю думкою поділилася ГБС Лілія Павленко:

«Однозначно так, це я для себе визначилася ще влітку. Правда, в силу різних обставин вакцинувалася тільки у вересні, в академії. Ніразу не пожаліла про свій вибір.

З плином часу, продовжуваність життя людей збільшується. Подейкують, що серед нас уже народжена дитина, яка проживе 150 років. Ці показники цілком реальні завдяки розвитку новітніх технологій. Розвиток медицини, хірургія, пересадка органів, вакцинація – усе це дає можливість сьогодні побороти бактерію будь-якого типу і захистити людську істоту.

На базі нашого університету було відкрито пункт вакцинації, де зробити щеплення могли як увесь викладацький склад, працівники університету та студенти. Впродовж вересня-жовтня ми, як студенстське самоврядування, допомагали в організації процесу вакцинації для студентів. За ці два місяці було вакциновано більше ста студентів, якби на Рівненщині не оголосили червону зону, ми продовжували б вакцинувати наших студентів. Усі охочи мали можливість вибрати бажану вакцину, серед запропонованих були Коронавак, Астразенека, Модерна та Пфайзер.

З понеділка студенти перших-другів курсів повертаються на навчання до рідних стін. Деякі групи третього курсу почувши про цю новину вакцинувалися вдома, на місцях, аби тільки повноцінно навчатися.
Практика західних університетів показує, що всі вони навчаються у звичному режимі з дотриманням карантинних умов. Адже їхні студенти впевнені, оскільки вони оплачують навчання, то й навчатися повинні відповідно.

До мене вже телефонують і запитують чи буде можливість вакцинуватися на базі університету. Буде! Тому слідкуйте за нашими соц. мережами.
Закликаю вас довго не думати і йти вакцинуватися, подумайте про своє здоров’я та здоров’я вашого оточення. Адже щодня статистика захворюваності і смертності тільки зростає…»

Будьте здоровими.
Та бережіть себе!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *