В Острозькій академії провели конкурс «Міс та містер польської мови»

IMG_6543У Національному університеті «Острозька академія» 19 березня за ініціативи кафедри індоєвропейських мов пройшов конкурс «Міс та містер польської мови». Захід приурочений до семінару для вчителів польської мови, які приїхали з Нетішина, Шепетівки та Славути.

У змаганні брали участь троє претендентів: Аліна Маняк – студентка спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність», Назарій Войнарович – студент спеціальності «Історія» та представник напрямку «Міжнародні відносини» Юрій Авдієвський. Вони є студентами третього курсу, а також учасниками Клубу любителів польської мови.

Учасники проявили свої знання та вміння володіти польською мовою у чотирьох конкурсах: представлення, талант, відповідь на запитання та знайомство дівчини чи хлопця з батьками нареченого чи нареченої. Крім того, конкурс урізноманітнили виступи інших студентів-учасників Клубу любителів польської мови.

Журі відзначило хороший рівень володіння польською мовою усіх учасників конкурсу та вирішило, що перемогла дружба.

Ольга Шкрібляк