Усе почалося в січні 2018

Олеся (@kumoeun)

Моя історія вступу почалася не 14 вересня, в День інавгурації, не 27 серпня, коли привезла оригінали документів та не 13 серпня, коли подавала заяви в університет.

Усе почалося в січні 2018 року, коли під час зимових канікул дев’ятикласниця Олеся надибала ? на блог першокурсників Острозької академії. Саме тоді моєю мрією став вступ до цього університету. Якісне навчання, насичене студентське життя та багато класних подій. Хоч досягти цього було нелегко, але врешті я тут!

Що ж, мене звати Олеся, і я – спудейка Національного університету «Острозька академія» (ось це загнула, а пафосно як, ха-ха). Навчаюсь на спеціальності «Практична філософія. Консалтинг та коучинг». Так, вона не популярна, проте це не означає, що чимось гірша за інші. Навчання триває лише 2 тижні, але за цей час я познайомилась із купою різноманітних людей, побувала на неофіційній посвяті з культурологами та філософами (колективно визнали, що наша катедра найкраща) та гуляла з новими друзями. Мушу визнати, що ніколи так багато не гуляла ??. На цьому поки що все. Певно, в наступному пості напишу про предмети, які вивчаю ?.

!!аларм!! я не блогерка, тож писати класні пости не вмію. Просто хочу ділитись емоціями з вами✨ (прикріплю сюди фото з посвяти, бо яка ж я тоді спудейка??)