Титул краси та інтелекту

Переможницею у щорічному конкурсі «Гальшка року» стала Юлія Зозуля, яка представляла факультет романо-германських мов. 29 листопада у конкурсі краси та інтелекту брали участь ще п’ять конкурсанток: Маргарита Прищепа – гуманітарний факультет, Ірина Петрук – економічний факультет, Ольга Ковбасюк – факультет міжнародних відносин, Олена Кметь – факультет політико-інформаційного менеджменту, Катерина Сацик – Інститут права ім. І. Малиновського.

Журі було представлене у такому складі: Василь Гізун — режисер Народного молодіжного театру «Від ліхтаря» Рівненського міського Палацу дітей та молоді, Анатолій Хеленюк — старший науковий співробітник Історико-культурного заповідника м. Острога, Марія Кузьмінчук — керівник Відділу культури Острозької районної державної адміністрації, Роман Свинарчук — видавець, начальник редакційно-видавничого відділу Національного університету «Острозька академія».

Учасниці демонстрували своє бачення образу Гальшки у чотирьох частинах конкурсу: «Представлення», «Один день із життя Гальшки», «Мій талант», «Заповіт Гальшки Острозької». Звичайно, жодна з дівчат не залишилась без нагороди. Ольга Ковбасюк перемогла у номінації «Панна Артистичність», Ірина Петрук – «Панна Талант», Олена Кметь – «Панна Грація». Маргарита Прищепа виграла у номінації «Панна Екстраординарність», а також за голосуванням присутніх у залі стала «Панною глядацьких симпатій». Катерина Сацик отримала титул «Панни Елегантності» і за голосуванням рівненського інформаційного порталу «ОГО» здобула звання «Гальшка он-лайн».

Дарина Швая, організатор «Гальшки року» розповідає: «Щороку я переконуюся в тому, наскільки правильним та доречним в Острозькій академії було рішення проводити не просто конкурс «Міс університету», а саме конкурс краси, творчості та інтелекту. Здавалося б, про Гальшку Острозьку ми вже все чули і бачили на сцені, але і цього року учасниці зуміли вразити глядачів креативністю й оригінальністю відтворення образу княжни. Усі претендентки на титул «Гальшка року» по-своєму вишукано та яскраво провели лінії своїх виступів, продемонструвавши справжні таланти, неабияку ерудицію і сформований світогляд з високими стандартами та непідробними духовними цінностями. Але найбільш приємно мені було спостерігати за «закулісними» моментами, де особливо відчутною буда атмосфера взаємопідтримки і згуртованості команд і, що головне, повного взаєморозуміння і співпраці між факультетами. Це стосується як елементарних реквізитів чи костюмів, якими вони ділилися на концерті, так і буквальної допомоги і корисних порад під час репетицій. Як на мене, це – найбільше, чого можна було чекати від конкурсу».

«Гальшка року» дає можливість не тільки продемонструвати свої набуті таланти, а й отримати досвід для подальшої самореалізації. Тому «Братство спудеїв» бажає всім учасницям цьогорічного конкурсу самовдосконалення і вітає Юлію Зозулю з перемогою!

 

Вікторія Таран

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *