Турнір з волейболу

lroouffnrkxftycd2Змагання з волейболу серед юнаків в рамках спартакіади «Здоров’я» проходять щорічно, але такої атмосфери і такого духу боротьби вже давно не було в змаганнях  команд факультетів.
Переможцею стала команда економічного факультету на чолі з Андрієм Лесиком, Юрієм Данильцем та Дмитром Нехом. В напруженому матчі з гравцями факультету міжнародних відносин вони змогли вирвати перемогу та посісти перше місце в турнірній таблиці.

Команда факультету міжнародних відносин з Кучерявенко Романом , Кочубеєм Максимом та  Переходьком Андрієм також показала високий результат, програвши лише  чемпіонам.

Правники на чолі з Андрієм Конопко та Хаймиком Валентином посіли третю сходинку в турнірній таблиці. Вони змогли вирвати перемогу в команди гуманітарного факультету на чолі з Гриценею Олександром. Проте капітан цієї команди вже вкотре доводить, що є чи не найкращим спортсменом свого факультету, а сама спортивна команда гуманітарного зайняла четверте місце. ПІМ з Мельником Олексієм змогла вибороти у гравців факультету романо – германських мов п’яте місце.

Хоч турнір з волейболу пройшов на високому рівні, гравці команд зазначають, що  потрібно збільшити кількість годин на тренування з волейболу. Також спортсмени потребують фінансової підтримки від адміністрації факультетів.

Сергій Корнюшин

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *