Турнір з волейболу (дівчата)

lroouffnrkxftycd2На відмінну від змагань серед юнаків, де з 15 – ти ігор лише одна завершилася з перевагою в один пункт котроїсь з команд,  боротьба між дівчатами була більш запеклою та  інтрига зберігалася протягом всіх днів змагань.  Переможцями змагань стала команда факультету романо – германських мов на чолі з Аліною Ковальчук, Валерією Власюк та Оленою Бендарською. Дівчата змогли в важкій боротьбі вибороти перемогу в команди економічного факультету на чолі з Наталею Гадайчук та першокурсницею Каріною Скоцик. Збірна команди гуманітарного факультету з Рубець Людмилою та Ангеліною Любас виграли три гри з п’яти матчів, поступившись лише спортсменкам економічного факультету та романо – германських мов. Бронзу виграла команда міжнародних відносин, варто відзначити майстерну гру Зубко Діани та Аліни Горбатюк.
Волейболістки інституту права, зокрема Годун  Ангеліна та Валентина Хоружа,  вибороли 5-те місце в турнірній таблиці в боротьбі з збірною ПІМу з Аллою Артюх та Іванкою Тодавчич на чолі.
Учасниці змагань дякують Іщуку Валерію Андрійовичу за проведені змагання, а також вболівальникам,  що підтримували команди протягом всіх днів змагань.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *