«Танці з Викладачами» – шоу-феєрія в Острозькій академії

M6Ur676l-2g     «Феєричне Dance Show Танці з Викладачами! Стіни академії такого ще не бачили! Тепла атмосфера та неймовірні емоції вам гарантовані! Улюблені та шановані вами викладачі танцюватимуть для вас! » – ось таким анонсом організатори сповістили про академічний захід, що відбувся 17 квітня о 18.00 в приміщення КМЦ.
Вечір був багатообіцяючим. Свято розпочалося інтригуюче: на сцену вийшло 6 пар, вони станцювали жагуче танго. Після цього пара ведучих, Маргарита Прищепа та Тимощук Анатолій, представили конкурсантів: Гаврилюк Іванна Іванівна та Романюк Володимир, Волинчук Вікторія Олександрівна та Прокопчук Андрій, Хом’як Іван Миколайович та Денисюк Ольга, Коцюк Юрій Анатолійович та Бурба Олександра, Охріменко Ганна Валеріївна та Панчук Дмитро Михайлович, Гонгало Вікторія Сергіїівна та Кривчук Андрій. Пари танцювали не просто так, вони змагалися між собою, а оцінувало їх журі в такому складі: голова журі – Годовський Ю.М., Гриценюк Р.А, Присяжненко О.С., Іщук О.В. Поки пари готувалися до виступів, Анна Барановська блискуче виконала танець живота.

 
Опісля, на сцену вийшла перша пара та продемонструвала енергійний джайв. Наступні учасники станцювали ча-ча-ча під пісню Майкла Джексона. Третя пара передала свої емоції через пасодобль. Екватор вечора перетнула четверта пара зі своїм танцем – румба. Наступна пара поєднала в одному виступі 2 стиля – квікстеп та твіст. Остання пара зачарувала глядачів своїм виконанням аргентинського танго. Dance Show справило на глядачів велике враження. А щоб зробити цей вечір таким феєричним, хореограф, Віта Москальчук робила все можливе та неможливе.

 

Упродовж виступів глядачі мали змогу послухати пісню у виконанні Олександра Дайнеки та Андрія Кривчука, подивитися особливий танець, який продемонструвало тріо: Андрій Прокопчук, Влад Хименко та Ольга Денисюк.
Отже, 3 місце дісталося Гаврилюк Іванні та Романюку Володимиру, 2 місце завоювали Коцюк Юрій та Бурба Олександра, 1 місце вибороли Гонгало Вікторія та Кривчук Андрій. Приз глядацьких симпатій, що визначався голосуванням в соціальній мережі, отримала пара, що посіла 3 місце.
І справді, Острозька академія такого шоу ще не бачила!

Яніна Загурська

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *