Свято «Візитівки»

Перемогу в щорічному конкурсі «Візитівка» здобула команда факультету міжнародних відносин. 15 листопада у змаганнях брали участь ще п’ять факультетів Острозької академії.

«Як на мене, метою «Візитівки» є, перш за все, здружити наших новачків. Всі конкурсанти є дуже талановитими і кожен по-своєму цікавими. Мені випала честь готувати свій рідний гуманітарний факультет, якому до перемоги не вистачило зовсім трішки. Під час підготовки першокурсники були на диво дружніми. Я не спостерігав ніяких серйозних конфліктів. Звичайно, невеликі сутички були безпосередньо в самих командах, але це є абсолютно нормальним процесом. На мою думку, цьогорічне змагання є зразковим. Впевнений, що це була найкраща “Візитівка” за останні три роки», – розповідає Володимир Літовчук, один з організаторів конкурсу. Журі було представлене проректором Русланою Каламаж та заступниками деканів з навчально-виховної роботи факультетів. Окрім головного призу для переможців, учасників всіх факультетів відзначили у таких номінаціях: гуманітарний – «За музичність», міжнародні відносини – «За динамічність», економічний – «За оригінальність», факультет політико-інформаційного менеджменту «Нова генерація» – «За доцільність та влучність жартів», Інститут права ім. І. Малиновсього – «За артистичність», факультет романо-германських мов – «За організованість». «Переможці цьогорічної «Візитівки», тобто факультет міжнародних відносин, є заслуженими. Я вважаю, що журі були абсолютно об’єктивними, а першокурсники – активними та зацікавленими. Але, на жаль, всі переможцями не будуть. Комусь не вистачило репетицій, комусь – впевненості. Але в будь-якому випадку всі учасники – молодці», – коментує результати конкурсу Володимир Літовчук. За кількістю аплодисментів ведучі визначили також переможця глядацьких симпатій. Ним став економічний факультет, для якого нагородою був торт.

Роман Климарчук, учасник команди-переможців, ділиться своїми враженнями: «Візитівка – цікавий захід, який дійсно зміцнює факультет. Відчувалася підтримка та хвилювання за результат кожного. З нами завжди був наш студентський декан Сергій Проць. Він цікавився: «Що вам треба? Що не виходить? Як репетиції?» Всі були готові репетирувати мало не до ранку. Звичайно, в команді були люди, які чи не вперше потрапили на сцену. Але їх ентузіазм просто вражає.»

Феєрверками та конфетті закінчилось свято «Візитівки». Але нові друзі, поїздки, конкурси та посмішки ще тільки починаються.

Вікторія Таран

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *