Сучасні інтернет-ЗМІ

mzRsKc_YGK0Науково-практичний семінар «Онлайнова журналістика: специфіка, завдання, аудиторія» відбувся 6 лютого у Національному університеті «Острозька академія».

Учасники семінару представляли свої наукові статті, які будуть опублікованими у збірнику «Наукові записки. Серія журналістика». Промови доповідачів стосувалися специфіки функціонування інтернет-ЗМІ, їх типології та особливостей.

Про етичні аспекти ЗМІ в цілому та перестороги інтернет-простору наголосили у вступному слові декан гуманітарного факультету Василь Жуковський та завідуючий кафедри журналістики Володимир Шанюк.

Презентацію своїх наукових статей зробили: М. М. Якубович, Е. Канчик, В. Ю. Голубєв, О. М. Костюченко, І. Брох, І. Пристайович, Ю. Мініч, І. Мечик, І. Мельник, Р. Т. Шулик.

Технічне забезпечення дозволило організатором вийти на он-лайн зв’язок з тими доповідачами, які не змогли приїхати на семінар особисто. За допомогою мережі Skype полячка Евеліна Канчик та студентка НаУ ОА, яка перебуває за кордоном, Ірина Брох мали змогу презентувати свої напрацювання іншим учасника семінару.

Учасниця семінару Іванна Пристайович, окрім доповіді, що стосувалася статті, презентувала аудиторії новий молодіжний інформаційний портал «Рівне News», редактором якого вона є сама.

«Семінар був по-справжньому цікавий, було дуже багато запитань до доповідачів. Сподіваюся, кожен учасник знайшов для себе новий інформаційний блок, який пізніше зможе використати у журналістській сфері» – говорить ініціатор та організатор семінару Вікторія Михайлівна Назарук.

 

Іванна Мельник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *