Студенти інституту права ім. І.Малиновського провели тренінги в Білоруському державному університеті

IMG_4705У рамках розбудови осередку ELSA Belarus, для студентів факультету міжнародних відносин Білоруського державного університету Голова студентської ради Інституту права ім. І. Малиновського Данило Плахотін та Президент ELSA Ostroh Сергій Панасюк 24-26 березня провели три тренінги: STEP – міжнародні стажування, мотивація та фандрейзинг, учасники яких дізналися теоретичні та практичні аспекти діяльності ELSA.

Під час поїздки наші студенти мали можливість особисто поспілкуватися з деканом факультету міжнародних відносин Віктором Шадурським. Від імені Інституту права ім. І. Малиновського Національного університету «Острозька академія» представники вишу уклали угоду про подальшу співпрацю. Зокрема, в найближчий час розпочнеться підготовка до організації обміну студентами-стажерами на базі факультету міжнародних відносин Білоруського державного університету й Інституту права ім. І. Малиновського НаУОА. У рамках цієї програми для студентів Інституту права та факультету міжнародних відносин НаУОА відкриється можливість міжнародного навчального стажування в одному з найпрестижніших вишів на території СНД.

Також до кінця червня цього року світ побачить збірник студентських наукових робіт.