Семінар з захисту прав споживачів

DSC_0056Захист прав споживачів – сьогодні є одним з провідних завдань влади в Україні. Щоб відстоювати свої права, вміти правильно захистити себе потрібно орієнтуватися в українському законодавстві, зокрема в Законі України «Про захист прав споживачів». Цьому питанню і був присвячений семінар «Актуальні проблеми з питань захисту прав споживачів в Україні». Відвідувачі почули корисні поради від провідного спеціаліста Загребельного Віталія Васильовича. Під час зустрічі учасники могли ознайомитися з Законом України, його недоліками, перевагами, особливостями реалізації на практиці. Теорія підтверджувалася конкретними випадками з життя, що сприяло кращому запам’ятовуванню та розумінню матеріалу. Варто зазначити, що присутніми були не лише студенти інституту права ім. І.Малиновського, а й представники інших факультетів. Що свідчить про успіх семінару. Усі хто не зміг бути присутнім, можуть переглянути відео, так як велося записування на відеокамеру.