Публічне обговорення Положення про менторство ??

10 лютого у онлайн форматі відбулася зустріч нашої академічної родини.

Викладачі, студенти, випускники зустрілися аби публічно обговорити проект про менторство в НаУ”ОА”.

Ознайомилися з положенням, обговорили переваги співпраці, вислухали пропозиції присутніх.

Розробка інституту менторсва це хороша ініціатива для студентів. Можливість переймати безпосередній досвід від фахівців своєї професії,що допоможе зрозуміти студенту і виділити переваги для подальшого кар’єрного розвитку.

Випускники пригадали і поділилися власними спогадами, наголосили, що колись свого часу ментори мотивували їх.

Вже в скорому часі студенти і охочі роботодавці, випускники зможуть приєднатися до проекту відправиши свою заявку на участь. Віримо, що хороша співпраця принесе плоди для обох сторін. Слідкуйте за нашими соц мережами та дізнавайтеся новини першими ❤️