привіт! коротше, слухай….

Олеся (@kumoeun)

доброго ранку, смачного сніданку, любі друзі та подруги!

вибачте, що не писала досить довго, але я знову вриваюсь з новинами для вас.

по-перше, я в Острозі. так, нарешті я тут. дорога пройшла не так гладко як сподівалась, адже потяг запізнився майже на годину (як іронічно, адже живу я в залізничному місті), у ньому було неймовірно жарко, проте згодом на безкінеченій Житомирській области (бо вона справді безкінечна) до мене підсіла моя подруга з культурології, тож ми розказували всілякі історії та жартували. попри те, що батьки відправили більшість речей новою поштою, це не скасувало невимовну тяжість у вигляді 5 сумок (зате руки накачала перед тим, як знову повернулась у зал).

по-друге, повернення в гуртожиток. звісно, є речі, за якими сумувати аж ніяк не виходило (наприклад, голосні сусіди та чергування на крилі), але все ж краще, аніж сидіння у своїй кімнаті 24/7 + тепер мій рідний Титанік має нові душові :) чесно кажучи, я вважала, що мій ліміт на знайомства почався (та закінчився) ще в першому семестрі, проте за останній тиждень я познайомилась з 9 новими людьми (вітаю, навіть старатись соціалізуватись не треба, просто треба мати неймовірну студкураторку або бажання їсти суп з хлібом). а коли приїхала сусідка, то щастю не було меж, адже тепер мої жарти (часом не вельми вдалі) можуть зацінити не тільки моя сестра й миші в кімнаті :) також тепер фотографую не тільки стіни своєї кімнати, а й околиці Острога та академії, хех.

по-третє, філософія. точніше, філософи. серед тих 9 людей, з якими я познайомилась, є і двійко філософів-третьокурсників. нещодавно ми проговорили аж цілих 3 години про вступ, життя в Острозі, книги та фільми (рекомендую, 10/10, спілкуватись з ерудованими людьми – найкраща насолода після важких пар). а щодо філософії, то нещодавно я мала з сестрою обирати вибіркові предмети, що було невеличиким випробовуванням, проте ось, що ми вибрали: гуманітарна експретиза та бізнес-комунікації (серед суто професійних); польська мова та політична абетка (серед загальних). нічого вам сказати про це не можу, адже вивчати їх буду на другому курсі, але я вже очікую чогось цікавого!

.

(не)цікавий факт: я помітила, що завдяки предметам, що вивчаю тут, висловлювати думки стало набагато простіше, а знання з релігієзнавства, історії філософії допомагають на инших предметах. наприклад, на прикладній риториці я вперше проголошувала промову та навіть не розхвилювалась та не розгубилась, адже була впевнена, про що говорю (звісно, бо розказувала про інквізицію, ха-ха).

.

що ж, це всі новини, які назбирались за ці тижні. сподіваюсь, що наступні тижні будуть ще насиченішими та я знов матиму змогу потеревенити з філософами та не тільки :) а поки вам інстаґрам-сторіночка, яку ведуть філософи, де ви можете дізнатись, що ми вчимо, які викладачі ведуть предмети та всяке инше: https://www.instagram.com/philosophy_dream_team/?hl=uk

.

до зустрічі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *