![](http://bs.oa.edu.ua/wp-content/uploads/2019/03/maxwell-ridgeway-685077-unsplash-1020x765.jpg)
Станом на 9 березня офіційно зареєструвались троє кандидатів. Статус кандидатів мають Віталій Войцеховський, Богдан Михальчук та Дарія Леськів. Ці студенти подали необхідні документи і віднині зможуть розпочати передвиборчу агітацію.
Сьогодні, відповідно до регламенту, затвердженому Виборчою комісією виборів Голови Братства спудеїв, кандидати публікують свої програми. Ознайомитись з ними ви можете на сайті bs.oa.edu.ua.
Нагадуємо, що прийом документів досі триває, ви можете подати свою кандидатуру ще до 17:00 11 березня.