17.03.2012

OSTRadio

 

 Керівник: Даценко Катерина
 Контактна інформація: Старомонастирський корпус
 Тел.:
 e-mail:radio.oa@gmail.com
 Графік роботи:

 

 

Ост.радіо –задум ініціативної групи при підтримці PR-відділу, спрямований на запуск та розвиток нового типу ЗМК студентства Острозької академії та максимального використання потенціалу Інтернету, введений в дію за підтримки адміністрації університету в 2009 році. Метою діяльності радіо є популяризація та актуалізація духовної та історичної спадщини університету, покращення зв’язків з громадськістю Національного університету «Острозька академія» та формування його гармонійного іміджу, за допомогою використання потенціалу глобальної мережі.

Проект орієнтований на молодих, активних та зацікавлених в інтелектуальному розвитку людей, адже під час свого ефіру студентське радіо пропонує увазі слухачів безліч розважальних та науково-пізнавальних програм, серед яких: «Трошки драйву спозаранку», «НестандART, Артеріальний пульс», «Аналітична дзиґа», «Потяг у душу», «Смарагдовий вечір», «Фаворити», «Езотека», «Стильна розвідка», «Сонна мока», «На сон гребучий», «Say-So-Dance».

Колектив студентського радіо складається з сумлінних діджеїв та дикторів, що гордо носять назву “волонтер студентського радіо”.